Cem Uzan halktan para istedi! Yeni bir yatırım için kolları sıvadı

Genç Parti lideri olan Cem Uzan, yeni bir video yayınladı. Fransa'da görülen 68 milyar dolarlık davasının kripto para piyasasına girdiğini duyuran Uzan, bu davadan NFT alınması yönünde açıklamalarda bulundu.

Cem Uzan halktan para istedi! Yeni bir yatırım için kolları sıvadı
Yayınlanma Tarihi : 25 Eylül 2022 15:04

Cem Uzan'dan yeni yatırım tavsiyeleri. Yeni bir video yayınlayan Cem Uzan ortalığı fena sallayacak gibi duruyor.

Cem Uzan'ın yayınladığı videodaki açıklamaları şu şekilde oldu.

Size biraz kendimle ilgili bazı konulardan bahsetmek istiyorum. Siyaset dışında olan konulardan bahsetmek istiyorum. Biliyorsunuz ben, kardeşim ve aile fertlerim son senelerde çok büyük hırsızlıklara maruz kaldık. Malımız, mülkümüz gasp edildi, çalındı. Bunu bütün dünya biliyor; yapanlar kimler... Ama ben yeri gelmişken bu isimleri, elebaşlarını sizlere hatırlatmak istiyorum.

Motorola, Vodafone, Sabancı ailesi, Şahenk, Şahenkler, Aydın Doğan, Doğanlar ve yandaşları daha birçok insan... Toplam 51 kişi. Bunların hepsi şu anda Fransa'da görülmekte olan dünyanın en büyük davası 68 milyar dolarlık bir davayla yargılanıyorlar. Davacılar; ben Cem Uzan ve kardeşim Hakan Uzan.

Şimdi bu beyler için artık ticari hayatlarında çaldıkları malların bedelini ödeme vakti geldi. Peki size bunu niçin anlatıyorum? Mutlu bir haberi paylaşmak için anlatıyorum. Nedir bu mutlu haber? Dünyada uluslararası piyasalarda, mali piyasalarda bir devrim gerçekleştirmek üzere olan DANA kripto platformuyla bir mutabakat sağlandı. Onlar bizim davamızı, kardeşim Hakan'ın ve benim davamı yeni platformlarında kripto dünyasına sunmak üzere ilk dava olarak seçtiler. DANA hukuk dünyasında NFT'lerle birlikte bir devrim başlatmak üzere. Ve bu devrimin de ilk öncüsü olarak da bizim davamızın seçilmiş olması beni ayrıca da mutlu etti.

Şimdi biraz da detaylarından bahsedeyim bu NFT'ler son derece makul fiyatlara alınacak ve satılabilecek. Direkt bireyden bireye yani 'peer to peer' olarak ticareti yapılabilecek. Alım fiyatınızla satış fiyatınız arasında oluşabilecek olan kâr tam tamına 27 katına kadar olacak.

Bu devrimsel bir hamle DANA'nın hazırlamış ve başlatmak üzere olduğu NFT'lerinin günün zamanı geldiğinde detaylarını açıklayacağım. Ama şunu söyleyebilirim ki bu; bu konuda, bu piyasada aktif olmak isteyen ve kâr etmek isteyen herkes için son derece cazip NFT olacaktır. Şimdiden herkesi DANA platformunda bu davanın NFT'lerinin detaylarını araştırmanızı, öğrenmenizi tavsiye ediyorum. Önümüzdeki günlerde daha detaylarını sizlerle paylaşacağım.

Kaynak: Halktv.com.tr