Fatih Portakal Son Çıkışıyla Dikkatleri Üzerine Çekmeyi Başardı.. Ortalık karıştı

Gazeteci Fatih Portakal eleştiri çıkışları yapmaya devam ediyor. Son çıkışıyla yine gündemi alt üst etmeyi başardı..

Fatih Portakal Son Çıkışıyla Dikkatleri Üzerine Çekmeyi Başardı.. Ortalık karıştı
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2021 21:50

Fatih Portakal çarpıcı bir çıkışla yine gündeme oturmayı başardı. Fatih Portakal'ın yorumuna kimileri kızarken kimileri de destek verdi..

Doların rekor seviyeye ulaşması muhalefet tarafından sert sözlerle eleştirilirken ekonomistler ve gazeteciler de yaşanan bu durum karşısında dikkat çeken çıkışlar yapmaya devam ediyorlar.

FOX TV Ana haber sunuculuğundan istifa ettikten sonra gazeteciliğe sosyal medya üzerinden devam eden Fatih Portakal'da dikkat çeken bir çıkış yaparak dolarla ilgili sert bir tepki gösterdi.

Yeniçağ gazetesinin geçtiği özel habere göre Fatih Portakal'ın açıklamaları sosyal medyada da en üst sıralara yerleşen bir çıkış oldu.

İşte sosyal medya hesabından 'Yürü be altın, döviz kim tutabilir sizi? Zaten tutulmak istenmediğiniz de ortada' diye yazan Gazeteci Fatih Portakal'ın dikkat çeken paylaşımı;

"Yürü be altın, döviz kim tutabilir sizi? Zaten tutulmak istenmediğiniz de apaçık ortada. Enflasyon karşısında kaybetmemek için demek ki rant burda…
Enflasyon %20, faiz %16.
Saat:11:00 $:9,63 €:11,21
Altın: 544 TL"

Gazeteci Fatih Portakal'ın bu paylaşımı kısa sürede gündem olurken bazı yorumcular ise Fatih Portakal'a ne demek istiyorsun açıkça görüşünü yaz ve kimler rant peşinde koşuyor belirt diye tepki gösterdiler.

Yeniçağ gazetesi ise söz konusu paylaşımı manşetten vererek Fatih Portakal'ın çıkışını gündeme taşıyan tek gazetelerden biri oldu.