Hülya Avşar Yine Simit Sözlerinin Arkasında Olduğunu Açıklayarak! Muhaliflere çıkıştı

Gerekirse simit yenecek açıklamasından sonra muhalefetten tepki alan Hülya Avşar, "Söylediğim her şeyin arkasındayım, Her zaman da arkasında olacağım." diyerek rest çekti.

Hülya Avşar Yine Simit Sözlerinin Arkasında Olduğunu Açıklayarak! Muhaliflere çıkıştı
Yayınlanma Tarihi : 15 Ocak 2022 19:49

Simit polemiği sürüyor. Hülya Avşar tartışmalar bitmesine rağmen yeniden simit konusunda açıklamalarda bulunarak, sözlerinin arkasında olduğunu belirtti.

Türkiye ekonomisinin gidişatıyla ilgili kendisine sorulan bir soru üzerine gerekirse simit yeriz açıklamasıyla gündem olan Hülya Avşar, verdiği mesajlar nedeniyle uzun süredir muhalefet cephesinden eleştiri alan isimlerdendi.

Hülya Avşar, "Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz?’ falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bu günler de biraz kolay atlatılacak. Biraz bizim bu işi, insanlar olarak bireysel halletmemiz gerekir diye düşünüyorum.” şeklinde konuşmuş ve büyük tepki almıştı.

SİMİT POLEMİĞİ TEKRAR SORULDU


Simit açıklamasıyla gündemden düşmeyen Hülya Avşar, Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre, önceki gün Tarabya'da gazeteciler tarafından görüntülendi.

Hülya Avşar, burada gazetecilerin sorularına yanıt verdi.

Hülya Avşar gazetecilere 'simit' açıklamasıyla ilgili olarak "Şu anda konuşacak bir konu olsa seve seve, inanın yok. Ben bir şey bir kere söyledim mi, söyledim. Söylediğim her şeyin de arkasındayım. Her zaman da arkasında olacağım." değerlendirmesinde bulundu.

SOSYAL MEDYADA PARODİ OLDU

Öte yandan bir sosyal medya kullanıcısı Hülya Avşar'ın simit açıklamalarını tiye alan bir video çekti. İşte izlenme rekorları kıran o video