Alişan kötü gidişata tepki gösterdi. Beceremiyorsanız bırakın

Şarkıcı Alişan'dan istifa çağrısı geldi. Sosyal medya hesabından ünlü şarkıcı beceremiyorsunuz diyerek isyan etti.

Alişan kötü gidişata tepki gösterdi. Beceremiyorsanız bırakın
Yayınlanma Tarihi : 08 Ocak 2022 23:39

Daha önce beceremediniz bırakın diye isyan eden Alişan isyanını sürdürüyor. Gönül verdiği takım olan Fenerbahçe'deki kötü gidişata isyan eden Alişan geçtiğimiz günlerde Ali Koç yönetimini istifaya çağırmıştı. Teknik direktörle ilgili de ağır eleştirilen yönelten Alişan yaptığı son açıklamada Ali Koç'u çileden çıkaracak.

TV100'ün aktardığı habere göre; Yönetimin hala bir teknik direktör bulamadığından yakınan Alişan, sosyal medya hesabında paylaşımında "Teknik Direktörsüz 3. haftamız bitiyor şükür. Merak içerisindeyim acaba sıradaki şanslı tazmınatçı kim??" şeklinde ifadeler kullandı.

Alişan'ın paylaşımı şöyle; "Bugün ligin 2. Yarısı başlıyor..TD süz 3. Haftamız bitiyor şükür..Çok gizli olarak yürütülüyor çalışmalar herhalde,o kadar gizli ki bence yönetim bile bilmiyor kimin geleceğini!!!Vah benim Fenerbahçe’m vah..Merak içerisindeyim acaba sıradaki şanslı tazmınatçı kim??"

BUNUN DA DERDİ ÇOK BAŞKA

Öte yandan bazı vatandaşlar da Alişan'a sosyal medya hesaplarından tepki gösterdiler. Ülkede işsizliğin ve hayat pahalılığının olduğunu savunan vatandaşlar Alişan'a tepki gösterdiler. Zamlar konusunda tek bir yorum dahi yapamayan Alişan konu spor olunca bülbül kesiliyor diyerek tepki gösterdiler.