Dolar Zirve Yapınca FOX TV ve Selçuk Tepeli Flaş Bir Karar Aldı

Dolar 13 TL seviyelerine çıkınca FOX ANA haber beklenmedik bir karara imza atarak Selçuk Tepeli yönetimindeki sunumun süresini uzattı.

Dolar Zirve Yapınca FOX TV ve Selçuk Tepeli Flaş Bir Karar Aldı
Yayınlanma Tarihi : 24 Kasım 2021 15:14

Türkiye gündemi dün doların zirve yapmasını konuştu. Muhalefet erken seçim çağrısı yaparken Ankara ve İstanbul gibi şehirlerde bazı gruplar protesto girişimlerinde bulundular.

Beklenmedik bir şekilde doların bu denli yükselmesi piyasalarda da şok etkisi yaratırken Merkez Bankası tarafından yapılan açıklamalarda doların ateşini söndürmeye yetmedi.

FOX TV Türkiye'nin en çok izlenen ana haber bülteni. Doların zirve yapmasının ardından Selçuk Tepeli yönetimindeki FOX Ana haber beklenmedik bir karar alarak yayın saatini bir buçuk saate uzattı.

Konuyla ilgili Yeniçağ'da bir haber yayınlayarak bu gelişmeyi okuyucularına duyurdu.

Öte yandan FOX TV Ana haber sosyal medya etiketini de “#zararbüyük” etiketiyle açarak vatandaşların sosyal medyadan da bu başlık altında yorum yazmasını istedi.

Ana haberin ilk açılış konuşmasını yapan Selçuk Tepeli'nin kullanmış olduğu ifadeler ise bir hayli ilginçti. Selçuk Tepeli yayına “Kimse zarar hesabı yapmıyor gibi gözüküyor. Herkes olan bitenin bu etkisine kapılmış gibi öyle bakıyor. Neyin ne olduğunu tam anlamıyor.” ifadeleriyle başlayarak ekonomik durumu sert sözlerle eleştirdi.

Dün akşam ana haber bülteninde FOX TV'nin hemen hemen neredeyse yayına başladığı andan ki haberleri ekonomiyle ilgiliydi. Diğer TV kanallarında görmedim duymadım misali yayın yapılırken FOX TV dün yine sokağın sesini ekrana yansıtan kanallardan oldu.