Fatih Portakal'ın iddiası Ankara'yı hareketlendirdi! Derin detayları paylaştı

Fatih Portakal yine sosyal medya hesabından dikkat çeken bir iddiada bulundu! İddiası Ankara gündemini salladı

Fatih Portakal'ın iddiası Ankara'yı hareketlendirdi! Derin detayları paylaştı
Yayınlanma Tarihi : 27 Mayıs 2022 17:10

Cahit Özkan'ın istifasını günler öncesinden bilen Fatih Portakal bu kez de seçim iddiasında bulundu. Fatih Portakal'ın iddiasına göre erken seçim için artık zaman giderek daraldı ve yakında düğmeye basılacak.

FOX TV Ana haber sunuculuğundan istifa ettikten sonra gazeteciliğe sosyal medya hesapları üzerinden devam eden Fatih Portakal, zaman zaman aldığı konuklar ve yaptığı paylaşımlarla gündem olmayı başarıyor. Bugün yine Fatih Portakal gündem olmayı başardı. Fatih Portakal'ın iddiasına göre MHP'deki kan kaybı erken seçimi zorunlu kılıyor.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Fatih Portakal gündemi sarsacak bilgilere imza attı. Portakal'a göre seçim yolda.

Yeniçağ'da yer alan habere göre; Fatih Portakal mesajında özellikle de MHP'yi kızdıracak bir iddiada bulunarak şunları yazdı.

Eriyen bir MHP 1 yılı bekleyemez gibi geliyor bana. Göreceğiz hep birlikte… Sandığı yine Bahçeli belirler diyorum

İşte Fatih Portakal'ın o mesajı

270520221420025186256.jpg

SON DÖNEMDE OY KAYBEDİYOR

Öte yandan MHP yayınlanan çok sayıda ankette oy kaybeden partiler arasında yer alıyor. Özellikle yüzde 10 oy oranının altında görülen MHP'nin olası bir seçimde vekil sayısını da azaltması bekleniyor. MHP'deki kan kaybı devam ederken AKP ve MHP ortaklığında kurulan Cumhur İttifakı seçim barajını yüzde 7'ye indirmişti.