Gökhan Özoğuz Hülya Avşar'a Meydan Okudu! Simit Sen Ye

Hülya Avşar ve Muhalifler arasındaki simit kavgası sürüyor. Kavgaya Gökhan Özoğuz'da dahil oldu.

Gökhan Özoğuz Hülya Avşar'a Meydan Okudu! Simit Sen Ye
Yayınlanma Tarihi : 25 Aralık 2021 16:13

Hülya Avşar'a muhalif isimlerden tepki gelmeye devam ediyor. Simit açıklamasıyla gündem olan Hülya Avşar ikinci bir açıklama yapmış ve açıklamasında yine kendisini hedef alanları eleştirmişti.

Simit sözlerini tekrar eden Hülya Avşar bu açıklamasıyla da büyük tepki çekmişti. Çok sayıda ünlü ismin de tepkisini çeken Hülya Avşar'a bir tepki de son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin oyuncularından şarkıcı Gökhan Özoğuz'dan tepki geldi.

TV100'ün aktardığı habere göre: Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Etiler’de görüntülendi. Çocuklarının okuldan alınıp alınmadığını kontrol eden ünlü rockçı, pandemi yüzünden yaşadığı endişeyi paylaştı.

Gökhan Özoğuz, Hülya Avşar’ın ülkemizin ekonomik durumuyla ilgili yaptığı "Gerekirse simit yeriz" yorumana adeta ateş püskürdü. Özoğuz, "Ülke ile alakalı çok kısmetsiz açıklamalar yapılıyor. Hala birisi çıkmış simit diyor. Ne simidi sen ye simit" ifadelerini kullandı.

HÜLYA AVŞAR NE DİYECEK?

Hülya Avşar'ın Gökhan Özoğuz'a nasıl bir yanıt vereceği büyük merak konusu oldu. Öte yandan iktidar medyasının ise Hülya Avşar'a büyük destek verdiği görüldü.

Gökhan Özoğuz'un açıklamalarının görüntülü halini aşağıdan izleyebilirsiniz.