Halk TV'de kriz sürüyor! Bir İsim Daha İstifasını Sundu

Halk TV'de yaşanan istifalara bir yenisi daha eklendi. Mayıs 2021'den itibaren kanalda "Dünya Varmış" programını sunan gazeteci Halk TV'den ayrıldı.

Halk TV'de kriz sürüyor! Bir İsim Daha İstifasını Sundu
Yayınlanma Tarihi : 02 Kasım 2021 12:40

Halk TV'de peş peşe gelen istifalara bir yenisi daha eklendi. Kanalın Ankara bürosunu kapatma kararı almasının ardından çok sayıda gazeteci ve muhabir de işsiz kalmıştı.

Halk TV'nin bu kararına tepki yağarken kanaldan ayrılıklar da sürüyor.

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre: Halk TV'de Açıkça Programını sunan Gökmen Karadağ kanala isyan ederek istifasını sunmuştu.

Yaşanan bu gelişme üzerine Halk TV'nin yayın yönetmeni olan Suat Toktaş açıklamalarda bulunmuş ve ''Kırmışız. Düzelttik. Bir yere gidemez'' ifadelerine yer vermişti..

Halk TV bu istifayı geri almayı başarırken bu kez de kanalda başka bir istifa gerçekleşti. Dünya Varmış programını sunan Mehmet Bal kanaldan istifa etti.

333408-612x161.png

Konuyla ilgili yaptığı açıklamasında Halk TV ile yollarını ayırdığını belirten Bal yakında görüşmek üzere diyerek istifasını duyurdu..

Mehmet Bal tarafından sunulan programda gündeme ilişkin konular işleniyordu. Uzman konuklarında konuk aldığı program kanalın en çok izlenenleri arasında yer alıyordu.

Mehmet Bal'ın Flash TV'ye geçeceğine yönelik iddialar ortaya atıldı..