İmamoğlu'nu hedef alan AKP'li Göksu, gelen cevap karşısında sessizliğe büründü

AKP'li Esenler Belediye Başkanı Göksu, katıldığı canlı yayında İstanbul'da yaşanan ulaşım problemlerinden dolayı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu hedef alınca hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.

İmamoğlu'nu hedef alan AKP'li Göksu, gelen cevap karşısında sessizliğe büründü
Yayınlanma Tarihi : 22 Ağustos 2022 00:13

Adı AKP'nin 2024 yılındaki İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan aday adayları arasında geçen Esenler Belediye Başkanı ve İBB AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, HaberTürk'ün canlı yayın programına katıldı ve gazetecilerin sorularını yanıtladı.

AKP'li Göksu, yayında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu kentteki ulaşımdan hedef alarak "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı’nın en büyük vaadi ‘İstanbul'da ulaşımı artık sorun olmaktan çıkartacağım’ yüzde 60 vaad gerçekleşen bir kentte en azından ulaşımın sorun olmaktan çıktığını hissetmemiz lazım" açıklamasında bulununca hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.

Deniz Zeyrek sordu, Göksu soruyu geçiştirdi

AKP'li Göksu’nun sözlerinin ardından araya giren gazeteci Deniz Zeyrek'ten, "İktidarınız sayesinde biraz çıktı, Benzin parasından dolayı” yanıtını verince AKP'li Göksu'nun tavrı herkesi şaşırttı.

Halk TV'de yer alan habere göre; Bir anda Zeyrek'in cevabı karşısında bocalayan Göksu, ne cevap vereceğini bilemedi. Göksu, Zeyrek’in sözlerini duymazdan gelerek konuşmasına devam etti.