İşler karışıyor. Adaylığını Açıklayan Uğur Dündar'a Tehdit

Fenerbahçe'de Uğur Dündar depremi. Adaylığı kimleri rahatsız etti?

İşler karışıyor. Adaylığını Açıklayan Uğur Dündar'a Tehdit
Yayınlanma Tarihi : 26 Mart 2022 14:31

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu başkanlığına adaylığını açıklayan Uğur Dündar, Fenerbahçe içerisinde bazı kişilerin hedefi haline geldi.

Ali Koç'a karşı Aziz Yıldırım saflarında olduğu bilinen Uğur Dündar kendisine gelen tehdit mesajını sosyal medya hesabından paylaştı.

TEHDİT MESAJINDA NE YAZIYORDU?

Yeni Akit'in haberine göre; Uğur Dündar'a gelen tehdit mesajında "Adaylıktan çekilmen lazım. Başkanın emriyle aday olunmaz. Rezil edecekler seni" ifadelerinin yer aldığı görülüyor.

UĞUR DÜNDAR BOYUN EĞMEDİ MEYDAN OKUDU

Usta gazeteci Uğur Dündar ise kendisine gelen bu tehdit mesajına aynı sertlikte yanıt verdi.

Uğur Dündar kendisine gelen tehdit mesajına karşın şunları yazdı.

İyice çirkinleşip tehdite başladılar. Bana bak çakma delikanlı! Git, bu tehditi yaptıran patronuna söyle; bu kadar zavallılaşmasın!.. Cevap verip o çukura düşmem! Ama şunu iyi bilin: Uğur Dündar'ı korkutacak bir yiğidi analar henüz doğurmadı!..

ÜÇ ADAY DAHA VAR

Öte yandan Uğur Dündar'ın aday olduğu seçimde üç aday daha var. Toplam dört kişinin yarışacağı seçimde en şanslı adayın Uğur Dündar olduğu belirtiliyor. Uğur Dündar daha önceki yıllarda da Fenerbahçe'de üst düzey yöneticilik görevinde bulunmuştu. Uğur Dündar'ın seçilmesi durumunda Ali Koç'un büyük bir yara alması bekleniyor.