Kaseti var iddialarına Cübbeli Ahmet yanıt verdi! Meydan okudu

Saadeddin Ustaosmanoğlu'nun "Erkeksen şeyhliğini ilan et de kasetlerini patlatalım" ifadelerine Cübbeli Ahmet "Kasetleri çıkarmayan melundur." diyerek meydan okudu ve tek tek o ifadelere yanıt verdi

Kaseti var iddialarına Cübbeli Ahmet yanıt verdi! Meydan okudu
Yayınlanma Tarihi : 19 Temmuz 2022 17:50

Tarikatta post savaşı sürüyor. Cübbeli Ahmet hoca meydan okudu.

Mahmut Ustaosmanoğlu'nun yeğeni Saadettin Ustaosmanoğlu ile Cübbeli Ahmet Hoca arasında yaşanan gerginlik sürüyor. Cübbeli Ahmet hoca Mahmut Ustaosmanoğlu'nun yeğeni Saadettin Ustaosmanoğlu'nun Cübbeli'nin kaseti var iddialarıyla ilgili konuştu.

Hakkındaki kaset iddialarıyla ilgili Halk TV'den gazeteci İsmail Saymaz'a konuşan Cübbeli Ahmet "Kaset konusu bel altı değil. Ustaosmanoğlu diyor ki, ‘Accan’a biat etmişsin.’ Ne alakası var? Şu anda geliyor başka tarikatlar, icazet yazıyorlar. Teberrüken diye usul var. Bende bir çuval var. Eski alimlerden" ifadelerini kullandı.

Şeylik iddialarına da yanıt veren Cübbeli Ahmet "Kendime göre cemaatim var, bunlar tarikat ehli değil ki. Açık, solcu, Alevi, her sınıftan dinleyenim var. Kasetleri çıkarmayan melundur. Allah’ın laneti üzerine olsun. Hepsini çıkart bakalım. Şeyhlik derdim yok ama sanki varmış da kasetler engelliyor imajı veriyor. Ben 28 Şubat’ın cuntasından, FETÖ’den korkmamışım, bundan mı korkacağım?” dedi.