Müge Anlı'da Tepki Çeken Rezil İtiraf! RTÜK'e şikayet yağdı

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında tepki çeken skandal bir itiraf geldi. Seyirciler oldukça tepkili ve bir çok seyirci RTÜK'ü göreve davet etti.

Müge Anlı'da Tepki Çeken Rezil İtiraf! RTÜK'e şikayet yağdı
Yayınlanma Tarihi : 02 Kasım 2021 15:47

Televizyon dünyasında rezil rezil konular işlenmeye devam ediyor. Bugüne kadar çok sayıda kayıp ve cinayet vakasını çözüme kavuşturan ATV ekranlarındaki Müge Anlı İle Tatlı Sert programında tepki çeken bir skandal yaşandı.

Programda Mehmet Karahan'ın kaybıyla ilgili olarak katil olmakla suçlanan sevgilisi F.K seyircileri yerinden zıplatan açıklamalarda bulunarak skandal bir itirafta bulundu.

Programda yaptığı itiraf ve iddialarla bir anda Türkiye gündemine oturan F.K Sevgilisi için skandal itiraflarda bulundu.

Kardeşimin ölüsü tuvaletteyken benimle ilişkiye girerek beraber olmaya zorladı ve bana bunları yaptırdı iddiasında bulundu.

Sesini çıkarmadığını belirten F.K çünkü ağzımı yastıklara dayadı iddiasında bulundu. Banyoda soğuk suların altında kaldım diye konuşan F.K ekran başındaki vatandaşları da çileden çıkardı.

Programdaki ifadelerle ilgili çok sayıda seyircinin RTÜK'ü sosyal medyadan göreve davet ettiği görüldü.

Öte yandan F.K'nin iddiasına göre sevgilisi Cemal Durmaz maddi ve manevi tüm hayatlarını mahvetmiş; bununla da kalmayarak darp ederek kardeşinin ölümüne sebebiyet vermişti.

Yeniçağ gazetesinin Müge Anlı ile tatlı sert programından derlediği bilgilerin devamında ise Sevgilisinin kendisini dolandırıcılık faaliyetlerine de alet ettiğini ileri sürüyor F.K isimli kadın..

İddiaları sadece bununla da sınırlı değil F.K'nin iddiasına göre çıplak fotoğraflarını çektiği kadınlara Cemal Durmaz’la birlikte şantaj yaptıklarını da açıklamıştı.

BUNLAR NASIL KONULAR BÖYLE?

Çok sayıda vatandaş Müge Anlı'da işlenen bu konuya tepki yağdırırken bu tarz skandal bir konu üstelik gündüz kuşağında çocukların da ekran başında olabileceği bir saatte yayınlanıyor.

RTÜK bu konuda derhal harekete geçmeli diyerek tepki gösterdiler. Sosyal medyayı ayağa kaldıran olay çok sayıda haber sitesi tarafından da manşetlere çekildi.