Müge Anlı'nın Programında Devlet Bahçeli Bombası! Ne konuştular Müge Anlı açıkladı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının atv ekranlarındaki yen bölümünde Devlet Bahçeli ayrıntısı dikkat çekti. Müge Anlı programda Bahçeli ile ne konuştuklarını açıkladı..

Müge Anlı'nın Programında Devlet Bahçeli Bombası! Ne konuştular Müge Anlı açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 06 Aralık 2021 20:04

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının daimi izleyicilerinden. Bahçeli'nin sıkı bir Müge Anlı takipçisi olduğu biliniyor. Bu durum ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Bir Kez Daha Ortaya Çıkmış Oldu.

ÇİÇEK GÖNDERDİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Müge Anlı'ya tebrik çiçeği gönderdi. Bahçeli'nin çiçek göndermesinin nedeni ise Müge Anlı'nın Altın Kelebek ödüllerinde iki ödül birden alması.

Bahçeli programın yeni sezon açılışında da Müge Anlı'ya çiçek gönderdiği biliniyor...

NOTTA GÖNDERMİŞ

Öte yandan Devlet Bahçeli çiçek gönderirken Müge Anlı'ya bir notta göndermiş. Müge Anlı çiçek ve notu aldıktan sonra reklam arasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir görüşme gerçekleştiğini de belirterek Canlı Yayında Devlet Bahçeli ile ne konuştuklarını da açıkladı..

Müge Anlı Konuyla İlgili Açıklamasında “Öncelikle Altın Kelebek ödülleriyle ilgili az önce reklam arasında kendileriyle de görüştüm, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin bir mesajı var; ‘Muhterem Müge Hanım, Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Gündüz Kuşağı ve En İyi Kadın Sunucu Ödüllerini almış olmanızdan dolayı tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.’ Çok teşekkür ediyorum Sayın Devlet Bahçeli’ye az önce kendisi ile de konuştum; ‘Sizin ödülleriniz milletin kalbinde’ dedi. Her zaman güzel mesajlarıyla bizi onurlandırıyor.” ifadelerine yer verdi.

MÜGE ANLI'NIN PROGRAMI SABAHLARI EN ÇOK İZLENEN PROGRAM

Müge Anlı tarafından sunulan Tatlı Sert Programı bugüne dek Türkiye'de en çok izlenen ve en uzun soluklu programlardan biri.

Bugüne dek sayısız kayıp vakasını çözen Müge Anlı Türk televizyonculuk tarihinde en güvenilir isimlerden biri olarak kabul ediliyor.

RAKİPLERİ MÜGE ANLI'NIN ÇOK GERİSİNDE

Müge Anlı'nın formatına benzer çok sayıda program ekrana geliyor olsa da Müge Anlı kadar başarılı olamadılar.. Müge Anlı rakiplerini reyting konusunda geride bırakmayı başarıyor.