Özlem Gürses ve Emin Çapa'nın Halk TV'den Kovulduğu Öne Sürülüyor

Özlem Gürses ve Emin Çapa, Halk TV'nin önemli ekran yüzlerinden. İki ismin kovuldukları öne sürülüyor

Özlem Gürses ve Emin Çapa'nın Halk TV'den Kovulduğu Öne Sürülüyor
Yayınlanma Tarihi : 18 Mart 2022 20:25

Halk TV'de yaprak dökümü sürüyor. Daha önce kanaldan çok sayıda önemli isim gönderilmişti. Halk TV satıldıktan sonra neredeyse bir çok isim bu ekranda çıkmaz oldu. Şimdi ise kanalda yer alan iki önemli ismin kovuldukları öne sürülüyor.

GEREKÇE YOUTUBE YAYINLARI MI?

Halk TV yönetiminin 'YouTube kanallarında yayın yapmaları' gerekçesiyle Özlem Gürses ve Emin Çapa ile yolları ayırma kararı aldığı iddia edilmişti.

ODA TV ÖZLEM GÜRSES'E ULAŞTI

OdaTV, iddialar sonrası Özlem Gürses'i arayıp ayrılık iddiasını sordu. 'Halk TV yönetimin Özlem Gürses ile yollarını ayırdığı' iddiasına ilişkin soruya cevap veren Gürses, "Bu durumdan haberim yok. Şimdi Adana'da bir kadın panelindeyim. Bana gelen bir tebligat yok" dedi.

PATRON KARARI KESİN GİBİ

Halk TV'nin sahibi Cafer Mahiroğlu'nun programcılarla bir kez daha görüşülmesini istediği de iddia edilirken kanal yönetimi ve Emin Çapa tarafından henüz açıklama yapılmadı.

İRFAN DEĞİRMENCİ YAYINLARI BIRAKTI

Öte yandan Halk TV ekranında Ana haber bültenini sunan İrfan Değirmenci'de youtube üzerinden yayınlar yapıyordu.

Halk TV'de göreve başladıktan sonra İrfan Değirmenci yayınlarını durdurdu. Bu durum İrfan Değirmenci işsizken ona destek veren çok sayıda takipçisini üzdü.

Halk TV'nin söz konusu kararına ise sosyal medyada çok sayıda kişi tepki gösterdi. Özellikle Özlem Gürses kanalın çok önemli ekran yüzlerinden biriydi..