Sedat Peker Ortaya Çıktı! Son İddiası Ortalığı karıştıracak

Uzun bir süredir ortalıkta görünmeyen Sedat Peker ortaya çıktı ve şaşırtıcı iddialar ortaya attı. İddiaları Meral Akşener'i düşündürecek

Sedat Peker Ortaya Çıktı! Son İddiası Ortalığı karıştıracak
Yayınlanma Tarihi : 08 Kasım 2021 20:14

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan ve bu suçtan hüküm giyen Sedat Peker yine ortaya çıktı.

Sosyal medya hesabından gündemi yorumlayan Sedat Peker söz konusu paylaşımlarında İyi Parti'deki skandala değindi.

Şehit yakını olduğu öğrenilen bir vatandaşa küfür etmesi sonucu İyi parti'de istenmeyen adam haline gelen Lütfü Türkkan hakkında Sedat Peker dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Yeniçağ gazetesinin yayınladığı habere göre Sedat Peker, Türkkan'ı takibi bıraktığını ifade ederken; "O şehit yakınının Bingöl’de Meral Akşener’i bu şekilde itham etmesi kurgulanmış basit bir oyundan başka bir şey değildir" açıklamasında bulundu..

081120210830375435355.jpg

GÖREVDEN ALINDI

İyi Parti'de üst düzey bir yönetici olan Lütfü Türkkan skandal görüntülerin basına yansıması sonucu önce bir özür videosu yayınlamış ardından da tepkiler dinmeyince 18 Saat sonra Meral Akşener'in talimatıyla istifa etmişti.

Lütfü Türkkan'dan boşalan Koltuğa ise Erhan Usta geçti..

SEDAT PEKER UYARDI

Sedat Peker açıklamalarında İyi Parti'ye bir oyun oynandığını belirtirken Meral Akşener ve İyi Parti yönetimini de uyardı.

Öte yandan Sedat Peker söz konusu paylaşımlarında Lütfü Türkkan'ı da takipten çıktığını açıkladı..