Simit yeriz çıkışıyla gündem olan Hülya Avşar kendisini eleştirenlere meydan okudu

Günlerdir gerekirse 'Simit' yeriz çıkışıyla gündem olan Hülya Avşar eleştirilere yanıt verdi.

Simit yeriz çıkışıyla gündem olan Hülya Avşar kendisini eleştirenlere meydan okudu
Yayınlanma Tarihi : 23 Aralık 2021 18:56

Siyasi söylemleriyle iktidar medyası tarafından desteklenip alkış alan Hülya Avşar muhalif medya da ise eleştirilmeye devam ediyor. Eleştiriler karşısında uzun bir sessizliğe bürünen Hülya Avşar suskunluğunu yayınladığı iki mesajla bozdu. Mesajında yine ağır ifadeler kullanmayı da ihmal etmedi.

Türkiye'deki yaşanan ekonomik gelişmelere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Hülya Avşar sözleriyle özellikle muhalif medya ve muhalif seçmenin tepkisini çekmişti.

Sunucu Ece Üner'in bile tepki gösterdiği Hülya Avşar günler sonra eleştirilere sosyal medya üzerinden yanıt verdi.

Dün Deniz Seki tarafından da desteklenen Hülya Avşar suskunluğunu yaptığı bir paylaşımla bozdu. Simit ifadesinde geri adım atmadığı görülen Hülya Avşar adeta kendisini eleştirenlere meydan okudu.

Haberler.com'un aktardığına göre: Ülkenin ekonomik durumuyla ilgili, "Gerekirse simit yenecek" ifadelerini kullanan Hülya Avşar'a tepki yağmıştı. Olayın yankıları hala sürerken ünlü şarkıcıdan kendisini eleştirenlere cevap geldi.

"HİÇBİRİNİZİ TAKMIYORUM"


Açıklamasına "Sakinleştiyseniz sıra bende" diyerek başlayan Hülya Avşar, "O kadar konuşmamın içinden, hep birlikte bugünleri aşacağız kısmı değil de 'simit'e takılanlar; hiçbirinizi takmıyorum ve saymıyorum.

Benim simit yeme meseleme gelince, yerim ya da yemem ama bildiğim bir şey var, kendim kazandım, hiç de kolay olmadı" dedi.

HÜLYA AVŞAR'A TEPKİ YAĞDI

Hülya Avşar bu sözlerinin ardından ikinci bir paylaşım daha yaparak vatandaşlar tarafından yoğun eleştiri alan sözlerini tekrarlardı.

Simit konusunda geri adım atmadı ve yeniden bir paylaşım yaparak meydan okudu..

gekekirse-simit-yenecek-diyen-hulya-avsar-dan-14619310-8638-m.jpg

Kendisini eleştirenlere sert sözlerle yanıt veren Hülya Avşar sözlerini "Hala da kazanıyorum. Bunun hesabını kimseye vermedim, size hiç vermeyeceğim. Sizin gibi düşünenler demek ki başımızda olsa; ne demokrasi kalır, ne konuşma özgürlüğü… Diyeceğim şu ki; gerekirse simit yiyeceğiz, ama bugünleri beraber atlatacağız." ifadeleriyle tamamladı..