Tuğçe Kazaz yine açıklamalarıyla tepki çekti! Bu kez şeriat üzerine rest çekti

Söylemleriyle zaman zaman tartışma konusu olan Tuğçe Kazaz'ın son açıklamaları sosyal medyada yine tepki çekti! Tuğçe Kazaz şeriatla ilgili övgü dolu sözler söyleyince sosyal medyada büyük bir tartışma başladı!

Tuğçe Kazaz yine açıklamalarıyla tepki çekti! Bu kez şeriat üzerine rest çekti
Yayınlanma Tarihi : 31 Mayıs 2022 14:36

Eski Manken Tuğçe Kazaz sosyal medyadan yaptığı açıklamada şeriatla ilgili övgü dolu sözler söyledi. Tuğçe Kazaz hesabından "Şeriat temiz toplumlara gelir. Şeriat; Allah’ın merhamet ve rahmeti, Hz.Muhammed’in ahlakı, Hz.Ömer’in adaleti, Hz.Ali’nin cesareti, Fatih’in ferasetidir. Şeriat insanca, hakça, Allahça yaşamanın formülüdür. Korkmayın biz şeytanca yaşamaya çalışan bir toplumuz bize şeriat gelmez!" açıklamasında bulundu.

ÇOK SAYIDA KİŞİ TEPKİ GÖSTERDİ

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre; Tuğçe Kazaz'ın açıklamalarına sosyal medyadan çok sayıda vatandaş tepki yağdırdı. Tuğçe Kazaz ise ikinci bir açıklama daha yaptı.

Tuğçe Kazaz ikinci mesajında ''Geçenlerde katıldığım Kırmızı Masa programında şeriatla ilgi fikirlerimi söylemiştim. Benim anladığım şeriat ile sizin İslam’dan soğutmak adına kötülediğiniz şeriat bir değil'' ifadelerine yer verdi.

Tuğçe Kazaz'ın o mesajları

367157-588x160.png

Devamı

367158-596x398.png