Uğur Dündar'dan Yılmaz Özdil'i ağlatan mesaj! Herkes duygulandı

Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar arasındaki buzlar eridi. Yılmaz Özdil'in hedef alınması sonrası Uğur Dündar twitter mesajıyla ona sahip çıktı.

Uğur Dündar'dan Yılmaz Özdil'i ağlatan mesaj! Herkes duygulandı
Yayınlanma Tarihi : 16 Kasım 2021 18:48

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil son iki gündür Türkiye gündeminde. Bizim TV yayınında HDP hakkında değerlendirmelerde bulunan Yılmaz Özdil bu sözlerinin ardından sosyal medyada hedef haline getirilmişti.

Özellikle AKP ve MHP'lilerin tepki gösterdiği Yılmaz Özdil daha sonra bir açıklama yaparak hakkındaki iddiaları iftara olarak niteleyip gülücüklü tepki göstermişti.

Yılmaz Özdil'in sosyal medyada yaptığı o açıklamanın ardından geçtiğimiz aylarda büyük bir tartışma yaşadığı usta gazeteci Uğur Dündar'da Yılmaz Özdil hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Yılmaz Özdil'in hedef alınması sonrası sosyal medya hesabından ona destek veren bir açıklama yapan Uğur Dündar adeta yazmış olduğu mesajla Sözcü gazetesindeki köşe komşusu Yılmaz Özdil'i ağlattı.

Uğur Dündar'ın Yılmaz Özdil hakkında yazmış olduğu mesajı Yeniçağ gazetesi de manşetten duyuran gazeteler arasında yer aldı.

Usta gazeteci Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e destek içeren o paylaşımında, “Yılmaz Özdil yurtseverdir. Türkiye sevdalısı, katıksız Atatürkçü ve Atatürk milliyetçisidir. Asla yalnız değildir...” ifadelerine yer verdi.

İşte Uğur Dündar tarafından yapılan o paylaşım

161120211045056315728.png

İlgili Haberler