Acun Ilıcalı Raporu Görünce İnanamadı 'Kırmızı Oda' Dizisinin Finali Yakın!

Reytingleri hızla düşen Kırmızı Oda dizisi için işler yolunda gitmiyor. Dizinin Acun Ilıcalı tarafından her an yayından kaldırılabileceği konuşuluyor. İşte ayrıntılar...

Acun Ilıcalı Raporu Görünce İnanamadı 'Kırmızı Oda' Dizisinin Finali Yakın!
Yayınlanma Tarihi : 25 Aralık 2021 19:53

TV8 ekranlarında yayınlanan, Gülseren Budayıcıoğlu'nun 'Madalyonun İçi' adlı kitabından uyarlanan Kırmızı Oda kırmızı alarm verildi.

Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı TV8'in tek dizisi Kırmızı Oda, Her bölüm başka hayat hikayelerine şahit olduğumuz psikolojik ve dram yoğunluğu izleyicileri ilk sezonda ekran başına kilitlemişti. Ancak ikinci sezonda seyirci kaybetmeye başlayan dizinin gidişatı pek iç açıcı değil. 24 Aralık Cuma akşamı 57. bölümü ile ekrana gelen dizinin reyting sonuçları ise bu durumu desteler türden oldu.

Öte yandan Aziz dizisinin başlamasıyla gerileme gösteren Kırmızı Oda, Kaderimin Oyunu dizisine de izleyici kaptırdı.

İzleyici Drama Boğuldu, Kanalı Değiştirdi

Yoğun psikolojik hikayeler ve yeni dizilerin başlamasıyla izleyici kaybı hızlanan Kırmızı Oda'nın yayınlanan son bölümüyle reyting sıralamasındaki konumu kanalın ve dizi ekibinin canını bir hayli sıkacak gibi duruyor.

24 Aralık Cuma akşamı 57. bölümüyle ekranlara gelen Kırmızı Oda, tüm kişiler kategorisinde 14. sırada yer aldı. AB grubunda 5. sırada yer alırken, ABC1 grubunda ise 8. sırada yer aldı.

Tüm Kişiler Kategorisi Kırmızı Oda'yı Korkuttu

AB ve ABC1 gruplarında daha iyi sonuçlarla karşımıza çıkan Kırmızı Oda, tüm kişiler kategorisinde TV8'i hüsrana uğrattı. Ancak hikayede yapılacak bazı değişiklikler ve konuk oyuncuların daha etkileyici performans göstermesiyle her şey değişebilir.

Kanal yönetiminin ve senaristlerin kötü giden reyting sonuçlarına nasıl tepki vereceğini gelecek haftalarda hep birlikte göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com