Alişan Suskunluğunu bozdu! Buse Varol'la boşanma açıklaması

Son bir kaç gündür şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol hakkında boşanma iddiaları dolaşıyor. TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş söz konusu iddiaları araştırarak gerçeği ortaya çıkardı.

Alişan Suskunluğunu bozdu! Buse Varol'la boşanma açıklaması
Yayınlanma Tarihi : 27 Ekim 2021 20:04

Kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefat etmesi sonrası zor günler geçiren Alişan magazin basının gündeminden düşmüyor. Yaşadığı acıyla sarsılan Alişan bu kez de yalan haberlerle boğuşuyor.

Bazı haber sitelerinde Alişan ve eşi Buse Varol hakkında boşandıklarına yönelik iddialar dolaşmaya başladı.

Öyle ki çok sayıda haber sitesinden sonra gazeteler bile konuyu haberleştirmeye başladı.

Alişan cephesinden gelen açıklama ise haberlerin doğru olmadığını ortaya çıkardı. Ancak boşanma iddialarının ardı arkası kesilmeyince Buse Varol sosyal medyasından bir paylaşım yapmak zorunda kaldı.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın derlediği haberde de iddialara açıklık getirildi.

2018 senesinde evlenen Alişan ve Buse Varol 2019 yılında ise ilk çocuklarının mutluğunu yaşamışlardı. Oğulları Burak dünyaya gelmişti. Alişan ve Buse Varol'un ikinci bebekleri Eliz ise geçtiğimiz şubat ayında doğmuştu.

İkili Alişan'ın kardeşinin hayatını kaybetmesinden sonra oldukça zor günler geçiriyor.

Alişan ve Buse Varol'un fikir ayrılıkları nedeniyle boşanacakları öne sürülmüştü. Magazin basınında iyiden iyiye manşetlere çıkan bu gelişme üzerine ikili ilk kez söz konusu boşanma iddiasına yanıt verdiler.

alisan4-1-1-yfvu.jpg

Şarkıcı Alişan eşi Buse Varol ile birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaşarak nazar boncuğu ekledi. Buse Varol'da bu fotoğrafı alıntıladı ve 'Canım Kocam' notunu düşerek takipçilerine tekrar paylaştı. İkilinin bu paylaşımıyla ayrılık iddialarının da yalan olduğu ortaya çıkmış oldu.

Kaynak: TV100

İlgili Haberler