ATV'de kriz! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için şok karar

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümüyle ekrana gelecekti. Ancak yayınlanmadı. atv ekranında yaşanan bu kriz şaşkınlık yaratırken Birsen Altuntaş dikkat çeken bir iddiada bulundu. EDHO'nun yeni kanalı Kanal D mi olacak?

ATV'de kriz! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için şok karar
Yayınlanma Tarihi : 26 Ekim 2021 21:48

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezona hala başlamadı.

Çok sayıda dizi Eylül ayında yeni sezona başlarken ATV ekranında yayınlanan bu dizi henüz ekrana gelebilmiş değil.

Kanalın yeni sezon onayı verdiği biliniyor. Ancak 200.bölüm ekrana getirilmedi. Yaşanan bu durum sosyal medyada büyük tepkilere yol açtı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayınlanmamasıyla ilgili de bazı iddialar gündeme getirildi.

O iddialara göre dizi artık yayınlanmayacak.

TV100 Ekibinde yer alan Gazeteci Birsen Altuntaş sosyal medya hesabından EDHO'ya dair edindiği kulis bilgilerini takipçileriyle paylaştı.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın verdiği bilgilere göre, ATV yönetiminin sözleşmeyle ilgili verdiği sözü tutmaması nedeniyle ekip rest çekerek diziyi yayınlatmadı.

SEYİRCİ İSYANDA

Yaşanan bu gelişmeyle ilgili olarak gazeteci Birsen Altuntaş şu ifadeleri kullandı: ''Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitiyor mu?

ATV, günlerce Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın tanıtımı yayınladı. Ancak dizinin saat 20:00'da başlaması gereken saatinde 'Baba Parası' filmini yayınladı.

Sosyal medya hesabından diziyle ilgili tanıtımı kaldıran kanal, yorumları sınırlandırdı. Gelen haberlere göre, bugün kanala 200. bölüm teslim edilecekti.

Ancak atv yönetimi son dakika sözleşmeyle ilgili verdiği sözü tutmadı. Bunun üzerine ekip restini çekti, bölümü vermedi ve “Biz işi bitiriyoruz” diye yazdı..

ATV'DEN AÇIKLAMA YOK

Henüz ATV'den iddialara ilişkin bir açıklama gelmemiş olması kafa karışıklığına yol açarken dizinin hayranları büyük bir merakla yeni bölümün yayınlanmasını bekliyor.

PARA SÖZ KONUSU OLAMAZ

Bazı dizi yorumcuları ise Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ekrana gelmemesiyle ilgili kanalın para sorunu yaşamayacağını öne sürdü.

İktidara yakın kanallardan biri olan ATV aldığı geniş çaplı reklamlarla biliniyor.

DİZİLERİ REYTİNG CANAVARI

Öte yandan ATV ekranlarında yayınlanan çok sayıda dizi de reyting rekorları kırıyor. Hatta o dizilerden biri de Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi. Yani kanalın ekonomik gerekçelerle bile olsa bu diziyi ekrandan alması mümkün değil.

Kanalın hem en iddialı yapımları arasında yer alıyor hem de en çok reyting alan dizilerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Şimdi herkes Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin set ekibi ve yönetmeninden gelecek açıklamayı bekliyor.

Dizi gerçekten ATV ile sorun yaşadıysa başka bir kanala geçmesi mümkün olabilir. O kanalın Kanal D bile olabileceğine yönelik iddialar var..

İlgili Haberler