ATV'nin Kalp Yarası Dizisinde Kriz. Alınan Son Karar Ortaya Çıktı

ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisiyle ilgili kötü haberler peş peşe geliyor. Reyting düşüşü devam edince geri vites geldi.

ATV'nin Kalp Yarası Dizisinde Kriz. Alınan Son Karar Ortaya Çıktı
Yayınlanma Tarihi : 23 Ekim 2021 23:59

ATV son günlerde zor günler geçiriyor. FOX TV ekranında yayınlanan Yasak Elma zirveye koşunca ATV'de büyük bir kriz baş gösterdi. Öyle ki sosyal medyadan dizinin çok sayıda hayran kitlesi de tepki göstermeye başladı.

Kanal geri adım atıp hikaye de değişikliğe gitmeye karar verdi. Şöyle ki Yasak Elma dizisi haricinde Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Üç Kuruş dizisi de Pazartesi akşamları yayınlanacak. Dizi daha ekrana gelmeden fırtınalar estirince ATV şimdiden geride kalmamak için önlemini almaya karar verdi..

ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisi Pazartesi akşamlarının en sevilen dizilerinden biri. Ancak karşısında Yasak Elma gibi güçlü bir rakip var. Yakında Kalp Yarası dizisine Show TV'den de iddialı bir rakip gelecek.

O dizinin Üç kuruş dizisi olduğu artık herkes tarafından biliniyor. Ve Üç kuruş dizisi kadrosuyla da efsane bir dizi olacak görünüyor. Çukur dizisinin yerine gelecek olan bu dizinin reyting konusunda zirvede olması bekleniyor.

Televizyon gazetesinin derlemesine göre ATV'nin sevilen dizilerinden olan Kalp Yarası dizisine yönelik eleştiriler her geçen gün artıyor. Ayşe ve Ferit karakterlerinin aşkını aynı zamanda mutluluğunu izlemek isteyenler bu muhteşem ikilinin ayrı kalmasına tahammül edemiyor gerek senarist gerekse kanala eleştiriler yağdırıyorlardı.

Kalp Yarası dizisinde beklenen değişiklik gelmeyince diziye olan izgi de azalmış ve reytinglerde düşüş yaşanmıştı. FOX TV dizilerinden olan Yasak Elma'nın büyük bir sıçrama yapması Kalp Yarası dizisine iyiden iyiye dibe götürmeye başladı.


Ferit ve Ayşe'nin uyumundan oldukça mutlu olan dizinin takipçileri onları yeniden mutlu görmeyi çok istiyorlar. Senaristler ve kanal bu talepler karşısında geri adım atmaya başladı. 17.bölümde hikaye baştan sona değişmeye başlayacak.. Senaristlerin bu tutumu reyting korkusu olarak yorumlandı.

Başrollerinde Gökhan Alkan ile Yağmur Tanrısevsin’in yer aldığı dizide izleyicilerin istekleri tek tek gerçek oluyor. Bu kapsamda da Ayşe ve Ferit yeni bir sayfa açacak. Ve Aşklarını yeniden alevlendirecek olan ikilinin mutlu anları da kuşkusuz kaybolan izleyicileri kuşkusuz yeniden ekrana çekecektir…

İzleyici 17.bölüme ait fragmanı görünce senaristlere teşekkür etmeye başladılar. 25 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00'da ekrana olacak olan Kalp Yarası dizisinde büyük bir romantizm rüzgarı esecek..

Diziyi yakından takip eden hayranları “Sonunda Ferit ve Ayşe’yi birlikte görebildik. Çok özlemiştik. Uzun süredir beklediğimiz güzel bir bölüm geliyor” şeklinde yorumlar yaparak mutlu olduklarını dile getiren çıkışlarda bulundular..

Kalp Yarası dizisinde şimdi herkes hikayenin eskisi gibi değişip değişmeyeceğini yakından merak ediyor. Eğer hikaye eskisi olursa muhtemelen reytinglerde büyük bir yükseliş yaşanacak..

Öte yandan 17.bölüme ait fragman resmi hesaplardan da yayınlanmaya başladı. İşte o fragman