ATV'nin Uzun Soluklu Dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın Finali Kesinleşti

ATV ekranında yayınlanan, Bir Zamanlar Çukurova düşen reytinglere yenildi. Finali kesinleşti ama tarih verilmedi.

ATV'nin Uzun Soluklu Dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın Finali Kesinleşti
Yayınlanma Tarihi : 23 Nisan 2022 19:26

ATV ekranında yayınlanan, başrollerini Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, İbrahim Çelikkol, Furkan Palalı ve Hülya Darcan'ın paylaştığı Tims&B Productions imzalı Bir Zamanlar Çukurova dizisi final yolunda adım adım ilerliyor.

Yönetmenliğini Murat Saraçoğlu ve Evren Karabıyık Günaydın'ın üstlendiği, senaryosunu Yıldız Tunç, Ayça Üzüm, Atilla Özel ve Selena Çağlayan'ın kaleme aldığı, aşk, dram ve tarihi türündeki Bir Zamanlar Çukurova, geçtiğimiz sezondan bu yana reytinglerde istenilen sonucu vermiyor.

ATV'nin uzun soluklu dizisi Bir Zamanlar Çukurova, geçtiğimiz sezondan bu yana Vahide Perçin ve Kerem Alışık gibi önemli oyuncularının diziden ayrılmasıyla git gide reytinglerde düşmeye başladı. Önemli oyuncuların diziden ayrılmasıyla ağır ilerleyen ve istenilen heyecanı veremeyen dizi, son haftalarda reytinglerde daha da düştü. Haliyle bu durum, dizinin final yapacağı iddialarını kuvvetlendirdi.

Herkesin merakla beklediği final ne zaman, henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak izleyiciler çok yakında dizinin final yapacağından emin.