Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz'un sakladıkları sırları ortaya çıktı

Star TV ekranlarında yayınlanan Ada Masalı dizisinde yer alan Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz'un gerçek hayatta da aşk yaşadıkları ortaya çıktı.

Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz'un sakladıkları sırları ortaya çıktı
Yayınlanma Tarihi : 24 Aralık 2021 21:15

Star TV ekranlarında yayınlanan Ada masalı dizisi yaz aylarında oldukça ses getirmiş ve çok b beğenilmişti. Daha sonra dizi normal sezona taşındı.

Dizinin başrol oyuncuları Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz'un başarılı uyumu seyirciden tam not almıştı.

Uzun bir süredir Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz'un aşk yaşadığı öne sürülüyordu. Bu iddiaların doğru olduğu ortaya çıktı.

Star TV'de fırtınalar estiren Ada Masalı dizisinin başrol oyuncuları Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz'un gerçek hayatta da aşk yaşadıkları resmen Alp Navruz tarafından itiraf edildi.

Konuyla ilgili olarak farklı bir boyuta geçtik açıklamasında bulunan yakışıklı oyuncu şunları dile getirdi.

Navruz, ”Gerçekten o kadar çok şey yazılıyor ki... Yapılan haberleri Ayça ile beraber şaşırarak okuyoruz. Şöyle söyleyeyim; Güzel bir arkadaşlık kurduk, güzel bir partnerlik yaptık. Şimdi farklı boyutta denemeye başladık, devam ediyoruz. Şu an gayet güzel gidiyor, mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: POSTA

Öte yandan TV100 tarafından da Alp Navruz'un açıklamaları görüntülü olarak haberleştirildi. İşte Alp Navruz'un özel itiraflarıyla yer aldığı o haber