Bergen Filminden Sonra Şimdi de Barış Akarsu Filmi Geliyor! Başrol Belli Oldu

Farah Zeynep Abdullah'ın başrolündeki Bergen filmi büyük bir gişe elde etmişti. Şimdi de Barış Akarsu'nun hayatı film oluyor. Canlandıracak oyuncu da belli oldu

Bergen Filminden Sonra Şimdi de Barış Akarsu Filmi Geliyor! Başrol Belli Oldu
Yayınlanma Tarihi : 08 Nisan 2022 18:02

Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde yer aldığı, biyografik ve dram türündeki Bergen filmi vizyona girdiği ilk günden bu yana ses getirmeye devam ediyor.

Müslüm Gürses, Naim Süleymanoğlu, Diberay ve yüksek gişesi ve oyunculuk performansıyla beğeni toplayan Bergen filminin ardından şimdi de 4 Temmuz 2007'de hayatını kaybeden şarkıcı Barış Akarsu'nun hayatı film oluyor.

Bodrum'da geçirdiği trafik kazası sonucu, günlerde yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren ve 4 Temmuz 2007'de aramızdan ayrılan Barış Akarsu'nın hayatını, daha öncede Dilberay filmine imza atan Aytaç Medya üstelenecek.

Herkesin Merakla Beklediği Başrol Belli Oldu

TV100'de yer alan habere göre; geçirdiği trafik kazası sonucu genç yaşta aramızdan ayrılan Barış Akarsu'nun hayat hikayesini anlatacak filmin başrolünde yakışıklı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz yer alacak.

Ayrıca oyuncu kimliğinin yanı sıra müzikle de ilgilenen Şaşmaz'ın, canlandıracağı karakter için kampa girdiği de öğrenildi.

Kaynak: TV100 - Birsen Altuntaş