Birkan Sokullu Meğer Bildiğimiz Gibi Değilmiş! Ortaya Çıkan Gerçek Şaşırttı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'nun başrollerindeki TV dizisi Masumlar Apartmanında en çok Han karakteri dikkat çekiyor. Birkan Sokullu işte bu dizideki başarısı kadar başka bir şeyde daha başarılı çıktı..

Birkan Sokullu Meğer Bildiğimiz Gibi Değilmiş! Ortaya Çıkan Gerçek Şaşırttı
Yayınlanma Tarihi : 29 Eylül 2021 21:36

Birkan Sokullu adını Türkiye Masumlar Apartmanı dizisiyle tanıdı. Dizide Han karakterini canlandıran Birkan Sokullu duygusal sözleriyle herkesi ağlatmaya devam ediyor. Dizide genel olarak duygusal bir karaktere hayat veren Birkan Sokullu dizideki başarısı kadar aşk hayatıyla da konuşuluyor.

Meğer hem işte hem aşkta kazanıyormuş. Birkan Sokullu'nun yemek yapma yeteği de bugün basına sızdı. Hamburger köftesi pişiren Birkan Sokullu bir anda magazin basınının gündemine oturdu.

Televizyon Gazetesinin konuyla ilgili özel değerlendirmesinde yakışıklı oyuncuyla ilgili bilinmeyen detaylara yer verildi: Birkan Sokullu'ya ödül verildi.

Her yıl düzenlenen bir gecede Birkan Sokullu Ödül aldı. Buna göre Magazin Gazetecileri Derneği’nin düzenlediği ‘25. Altın Objektif Ödülleri’ önceki gece düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. Hem TRT'ye hem Birkan'a ödül verildi.

Düzenlenen ödül gecesinde ‘Masumlar Apartmanı’ ‘Yılın En İyi Dizisi’ ödülünü alırken dizinin başrol oyuncularından Birkan Sokullu’da ‘Yılın En İyi Erkek Dizi Oyuncusu’ ödülünü almaya uygun görüldü..

AŞK HAYATINDA DA ÇOK BAŞARILI

Öte yandan Birkan Sokullu 2019 yazından itibaren iş insanı Kemal Gürkaynak’ın kızı Eda Gürkaynak ile aşk yaşıyor. İkilinin aşkı adeta dillere destan olmuş durumda. Magazin sitelerinde yer alan habere göre: Birkan Sokullu, sevgilisinin anne babası, ablası Lara ve eniştesi Adil Mert Baykal ile de tanıştı. Ve Sevgilisinin ailesine mangal partisi de veren oyuncu, kolları sıvayıp mangal başına geçti. Yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu, tüm aileye hamburger köftesi pişirip üstüne birde ziyafet çekti.

Birkan Sokullu kaç yaşındadır?

6 Ekim 1985 doğumlu olan Birkan Sokullu henüz 35 yaşındadır. Öte yandan Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümünden Mezun Olan Birkan Sokullu - Oyuncu Aslı Enver'in de eski eşidir.