Burcu Biricik Kanal D'nin Camdaki Kız dizisinden ayrılacak mı? Açıklama geldi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde yer alan başrol oyuncusu Burcu Biricik'in diziden ayrılacağı öne sürüldü. Ancak iddialara ilişkin açıklama çok geçmeden gecikti.

Burcu Biricik Kanal D'nin Camdaki Kız dizisinden ayrılacak mı? Açıklama geldi
Yayınlanma Tarihi : 04 Kasım 2021 19:23

Camdaki Kız dizisiyle başarılı bir performans sergileyen Burcu Biricik canlandırdığı Nalan karakteriyle geniş kitlelere ulaşmayı başardı.

Dizi her hafta yayınlanmaya devam ediyor. Perşembe akşamları deyim yerindeyse Camdaki Kız akşamı oluyor.

Dizi reyting sıralamasında zirveye otururken sosyal medyada ve bazı haber sitelerindeki Burcu Biricik'in diziden ayrılacağına yönelik iddialar ortaya atıldı. Hatta yerine bazı oyuncuların adı bile geçirildi.

TAMAMEN UYDURMA

Öte yandan Sol Meydan'ın dizide yer alan ve ismini vermek istemeyen bir oyuncudan edindiği bilgiye göre Burcu Biricik'in diziden ayrılacağı ve başrolün ayrılacağı iddiaları tamamen uydurma.

Burcu Biricik'in diziden ayrılmasının söz konusu olmadığını ifade eden oyuncu '' Nalan karakteriyle özdeşleşen Burcu Biricik'in diziden ayrılması gibi durum söz konusu değil. Sosyal medya ve o haber sitelerinde yer alan iddiaların gerçeği yansıtmıyor'' şeklinde konuştu..

Camdaki Kız her perşembe ekrana gelirken bu akşam ( 4 Kasım 2021 Saat 20.00'de ) Kanal D'de yayınlanacak.

Herkes yeni bölümde Nalan'ın gerçekleri öğrenecek olmasına kilitlenmiş durumda. Yayınlanan fragmanda sosyal medyada büyük yankı uyandırmış ve Sedat'ın kaçış planları da herkesi şaşkına uğratmıştı.