Camdaki Kız Dizisinde Ayrılık İddiası.. Burcu Biricik İlk Kez Konuştu

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde başrol oyuncusu olan Burcu Biricik'in diziden ayrılacağı yerine ise Neslihan Atagül'ün geleceği öne sürülmüştü. Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik ilk kez konuştu.

Camdaki Kız Dizisinde Ayrılık İddiası.. Burcu Biricik İlk Kez Konuştu
Yayınlanma Tarihi : 10 Kasım 2021 17:48

2.sezonuyla ekran macerasına devam eden Camdaki Kız dizisi son bir kaç gündür magazin gündeminden düşmüyor.

Kadrosunda Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Nur Sürer, Hande Ataizi, Hamza Yazıcı ve Selma Ergeç gibi ünlü isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisinden Burcu Biricik'in ayrılacağı öne sürülmüştü.

Bu ayrılığı Sol Meydan Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek yaptığı araştırmalar sonucunda kimseye doğrulatamamış ve iddiaların gerçeği yansıtmadığını ortaya çıkarmıştı.

Konuyla ilgili de Sol Meydan sayfalarında zaten bir haber yayınlamıştık.

Ancak Camdaki Kız dizisindeki bu ayrılık iddiası neredeyse hemen hemen her gün bazı haber siteleri tarafından manşete çekilince Burcu Biricik sonunda suskunluğunu bozmak zorunda kaldı.

101120211638354364669.gif

Burcu Biricik'in kaza yaptığına yönelik iddialar da yer alıyordu. Burcu Biricik Instagram hesabından yapmış olduğu açıklamada sağlık durumunun son derece iyi olduğunu belirterek diziden de ayrılmadığını takipçilerine duyurdu.

Her perşembe akşamı Camdaki Kız dizisinin de ekranda olduğunu hatırlatan Burcu Biricik bu mesajıyla hayranlarına rahat bir nefes aldırdı.

Yeniçağ gazetesinin de derlediği habere göre güzel oyuncu Burcu Biricik açıklamasında "Hayır arkadaşlar çok şükür kaza geçirmedim, çok iyiyim. Ayrıca diziden de ayrılmıyorum" ifadelerine yer verdi.

Yerine Neslihan Atagül'ün de geleceği iddiaları ortaya atılmış ancak bu iddia ne Kanal D tarafından nede Camdaki Kız dizisinin yapımcısı tarafından doğrulanmamıştı.

Ayrıca Neslihan Atagül'e yakın kaynaklarda kendisinin Camdaki Kız dizisinde rol almayacağını belirttiler.

İlgili Haberler