Camdaki Kız Dizisinde Nalan Öğreneceği Yeni Gerçekle Şok Oluyor

Kanal D ekranında yayınlanan Camdaki Kız dizisinin yeni bölümünde olaylar alevleniyor. Nalan büyük bir gerçekle yüzleşiyor.

Camdaki Kız Dizisinde Nalan Öğreneceği Yeni Gerçekle Şok Oluyor
Yayınlanma Tarihi : 26 Ocak 2022 19:40

Kanal D ekranında yayınlanan Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız, 27 Ocak Perşembe akşamı yayınlanacak 28. bölüm fragmanlarıyla olay oldu.

Yarın akşam yayınlanacak Camdaki Kız 28. bölüm fragmanları artarda geldi. Yayınlanan fragmanda Nalan'ın bir gerçekle daha yüzleştiğine şahit olduk. Nalan'ın her geçen bölüm yeni bir olayla yüzleşmesi ve her olay karşısındaki duygusal ama sakin tavırları seyirciyi derin etkilemeye devam ediyor. Öte yandan Nalan'ın Sedat'tan çocuk yapmamasına yönelik aldığı tavsiyenin ardında yatan neden ve Sedat'ın düştüğü zor durumdan nasıl çıkacağı merak konusu oldu. Yayınlanan son fragmanla birlikte 28. bölümde neler yaşanacak hep birlikte bakalım.

Camdaki Kız 28. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor

Perşembe akşamı yayınlanacak Camdaki Kız 28. yeni bölümde; Nalan'ın hamile olup olmadığı ortaya çıkacak. Ancak Nalan'ın Muzo'dan, senin yerinde olsam Sedat'tan çocuk yapmazdım tavsiyesi akılları bir hayli karıştıracak. Nalan'ın Sedat ile barışmasının ardında yatan neden hamile olması olabilir. Fakat Nalan, Sedat'ın gizli çekim videosunun eski olduğuna ikna olup, konağa dönmüş olabilir. Sedat yine zor bir durum içerisine düşecek. Sedat, kardeşlerine serzenişte bulunup, yeni bir karar almaya kalkarken ailesinin, eniştesi tarafından ihanete uğraması karşısında ne yapacağı merak ediliyor. Öte yandan Hayri'nin imajındaki değişim herkesi şaşırtacak. Hayri'nin ameliyat olacağından bahsettiği kişi kızı mı değil mi göreceğiz.

Camdaki Kız yeni bölümde neler yaşanacak, tüm detaylarıyla hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com