Camdaki Kız Dizisinde Reytingleri Uçuracak Bir Gelişme Yaşanacak

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız dizisi yeni bir toparlanma sürecine girecek gibi görünüyor. Dizinin yeni bölümünde büyük bir gelişme yaşanacak.

Camdaki Kız Dizisinde Reytingleri Uçuracak Bir Gelişme Yaşanacak
Yayınlanma Tarihi : 22 Şubat 2022 18:44

Kanal D ekranının sevilen dizi Camdaki Kız, son dönemde yaşanan düşüşün önüne geçecek sahnelere imza atarak, toparlanma sürecine giriyor.

Kanal D ekranında Perşembe akşamları yayınlanan, başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı Camdaki Kız, ilk sezon iyi bir çıkış yakaladı. İkinci sezon başlarında da çift haneli reytingleri gören dizi, son dönemde düşüşe geçti. Ancak geçen hafta yayınlanan son bölümle toparlanma sürecine giren dizi, 24 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümüyle toparlanma sürecini hızlandıracak gibi duruyor.

Camdaki Kız 31. Bölüm Fragmanı Heyecanlandırdı

Camdaki Kız 31. bölüm fragmanında; Nalan, Cana ve Sedat baş başa yemek yerken aniden restorana gelerek, Sedat'ı masadan kaldırıyor ve Cana ile yalnız kalmak istediklerini söylüyor. Nalan, Cana ile yüzleşerek, Cana'nın hayal ettiği saf kız olmadığı imajını veriyor.

Feride, Sedat ve Cana arasında devam eden ilişkiye müdahale ederek, Sedat'ı daha önce Cana'yı kapattığı bodrum katına kapatmakla tehdit ediyor.

Herkesin merakla beklediği Nalan ve Hayri yakınlaşması ise bir restoranda gerçekleşiyor. Hayri ile dertleşen Nalan'ın bakışları ise çok yakında bir yakınlaşmanın olacağını sinyalini veriyor.

Camdaki Kız yeni bölümüyle 24 Şubat Perşembe akşamı 20.00'da Kanal D ekranında yayınlanacak.