Camdaki Kız Dizisinin Finaliyle İlgili Flaş İddia! Dizinin Selen'i Açıkladı

Kanal D ekranında yayınlanan Camdaki Kız dizisinin final yapacağı iddialarına, dizinin Selen karakterine hayat veren Selma Ergeç'ten açıklama geldi.

Camdaki Kız Dizisinin Finaliyle İlgili Flaş İddia! Dizinin Selen'i Açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 21 Şubat 2022 19:20

Kanal D ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan, Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli eserinden uyarlanan, OMG Pictures'ın yapımcılığını üstelendiği Camdaki Kız final mi yapıyor?

Kanal D ekranının sevilen dizisi Camdaki Kız, bir süredir beklenen ilgiliyi görmüyor. Aynı gün FOX TV ekranında yayınlanan Mahkum dizisinin aksiyon dolu sahnelerinin de Camdaki Kız dizisinin üzerinde olumsuz etki yarattığı konuşuluyordu. Geçtiğimiz sezondaki ve bu sezon başındaki yüksek reytingleri yakalamakta zorlanan Camdaki Kız dizisinde hikayenin artık tıkandığı ve ilerleme kaydedemediği gerekçesiyle final yapacağı iddia edildi. Dizi de Selen karakterine hayat veren Selma Ergeç, magazin muhabirlerinin 'Camdaki Kız final mi yapıyor?' sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi.

Camdaki Kız Final Yapıyor İddiaları Cevap Buldu

Snob Magazin'de yer alan habere göre; bir mekan çıkışı magazin muhabirlerinin final sorularını yanıtlayan Selma Ergeç, 'Düzeleceğiz inşallah be!' dedi.

Oyuncu Ergeç'in bu yanıtı Camdaki Kız dizisi için bazı şeylerin yolunda gitmediğini doğrular türden oldu.