Camdaki Kız Dizisinin Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu Hayatının Fırsatını Kaçırdı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Sedat karakterine hayat veren Feyyaz Şerifoğlu hayatının en büyük fırsatını yoğunluğu nedeniyle kaçırdı.

Camdaki Kız Dizisinin Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu Hayatının Fırsatını Kaçırdı!
Yayınlanma Tarihi : 13 Aralık 2021 19:33

Televizyon Gazetesi Feyyaz Şerifoğlu hakkında flaş bir kulis haberi yayınladı. Kırmızı Oda dizisinde Burcu Biricik ile çok iyi performans sergileyerek gündeme gelen Feyyaz Şerioğlu, çok kısa bir sürede parladı. Camdaki Kız dizisinin başrol erkek oyuncusu olarak bir başka büyük çıkışa imzasını atan genç oyuncu, sergilediği performans ile de kendisine verilen şansı iyi değerlendirdi.

Kanal D ekranında Perşembe akşamları yayınlanan Camdaki Kız dizinde Sedat karakterine hayat veren Feyyaz Şerifoğlu'nun yıldızını daha da parlatacak bir projeyle arasına set yoğunluğu ve koronavirüs girdi.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın iddiasına göre; en az oyunculuk performansı kadar sesi de güzel olan Şerifoğlu, efsane sanatçı Ajda Pekkan'ın 'Bi Tık' isimli şarkısının klibinde yer alacaktı. Ancak klibin ön hazırlıkları devam ederken bir takım aksilikler yaşandı.

Yönetmen Koronavirüse Yakalandı

Oyuncu Feyyaz Şerifoğlu'nun dizi setinin yoğunluğunun azalması için klip çekimi bir süre askıya alındı. Ancak 'Bi Tık' klibinin yönetmenliğini yapacak isim koronavirüse yakalandı ve yeni yönetmenin devreye girmesi beklendi.

Set yoğunluğu, koronavirüs ve yeni yönetmen derken üst üst gelen aksilikler sonucu, Camdaki Kız dizi setinin yoğunluğundan fırsat bulamayan Feyyaz Şerifoğlu'nun 'Bi Tık' klip çekimleri iptal oldu.

Henüz Her Şey Bitmiş Değil

Bir takım üst üste gelen aksiliklerin sonucunda Feyyaz Şerifoğlu'nun yer alacağı iddia edilen Ajda Pekkan'ın 'Bi Tık' isimli klibinin çekimleri iptal oldu.

Ortaya atılan bir diğer iddia ise henüz hiçbir şeyin bitmediğini gösterdi.

İddiaya göre; oyuncu Feyyaz Şerifoğlu ile efsane sanatçı Ajda Pekkan başka bir proje için sözleşti. Ancak projenin detayları bilinmiyor.