Camdaki Kız, Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda Dizisine Yeni Kardeş Dizi

Gülseren Budayıcıoğlu'nun imzasını taşıyan Kanal D'deki Camdaki Kız dizisiyle TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi ve TRT1'deki Masumlar Apartmanı dizisine bir kardeş dizi daha geliyor.

Camdaki Kız, Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda Dizisine Yeni Kardeş Dizi
Yayınlanma Tarihi : 18 Kasım 2021 15:02

Gülseren Budayıcıoğlu son dönemin en çok izlenen dizilerinin altında imzası bulunan bir isim. Kanal D ekranlarında reytinglerin zirvesinden düşmeyen Camdaki Kız dizisi de onun eseri.

Yine aynı şekilde Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın başrollerindeki Masumlar Apartmanı dizisi de öyle..

TV8 Ekranlarında yayınlanan ve gerçek hayat hikayelerinin konu edinildiği Kırmızı Oda dizisinde de bizzat Gülseren Budayıcıoğlu ve danışanları anlatılıyor.

Gülseren Budayıcıoğlu başarıdan başarıya koşarken yeni bir dizi için kolları sıvadığı öğrenildi.

Televizyon gazetesi tarafından paylaşılan habere göre: Fatih Altaylı ile Bire Bir programına Gülseren Budayıcıoğlu konuk oldu. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Kral kaybederse kitabının diziye dönüşeceği öğrenildi. Böylelikle hali hazırda ekranda yayınlanan üç diziye yeni bir kardeş dizi daha dahil olacak.

Gülseren Budayıcıoğlu , Fatih Altaylı'nın sorularına yanıt verirken çalışmayı çok sevdiğini belirterek yeni kitabı üzerinde de çalışmalara başladığını belirtti. Gülseren Budayıcıoğlu anlaşılan dördüncü dizinin ardından beşinci diziyi de ekrana getirecek görünüyor.

Yazdığı her kitap yapımcıların ve TV kanallarının ilgisini çekerken Gülseren Budayıcıoğlu son dönemin en aranan isimleri arasında yer alıyor.