Can Yaman'dan bomba dizi! Türkiye'ye geri dönüş yapıyor

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisinde rol alan Can Yaman yeni dizisiyle geri dönüyor. Can Yaman'ın yeni dizisi Disney Plus'da yayınlanacak

Can Yaman'dan bomba dizi! Türkiye'ye geri dönüş yapıyor
Yayınlanma Tarihi : 14 Ocak 2022 17:11

FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisiyle seyirci karşısında olan Can Yaman bu dizinin beklenen ilgiyi görmemesi üzerine seyircilerine veda etmek zorunda kalmıştı. FOX TV apar topar Bay Yanlış dizisine final kararı almıştı.

Sonrasında İtalya'ya yerleşen Can Yaman bu ülkede bazı projelerde yer almış ve İtalya'nın en ünlü oyuncularından biri haline dönüşmüştü.

Türkiye'deki hayranları Can Yaman'ın ne zaman döneceğini büyük bir merak içerisinde bekliyorlardı. Sevindiren haber geldi. Türkiye piyasasına tam 8 bomba diziyle giriş yapan Disney Plus, Can Yaman'la da anlaşmaya vardı. Can Yaman'ın başrollerinde olacağı bomba bir dizi Disney Plus platformunda seyirciyle buluşacak. Şimdiden Can Yaman'ın hayranları bu habere çok sevindiler.

Televizyon Gazetesi'nde yer alan habere göre; yeni senaryosunu yazmaya başlayan Deren'in dizisinde başrol Can Yaman'ın olacak.

Rol aldığı yaz dizilerinin ardından geniş bir hayran kitlesi elde eden ve İtalya'da da tanınır hale gelen Yaman, uzun bir süredir İtalya'da yaşıyor.

Bir İtalyan dizisinde oynaması beklenen ancak projesi, pandemi sebebiyle ertelenen Can Yaman yakın zamanda yeni dizi çekimleri için Türkiye'ye geri gelecek.