Ceylin ve Ilgaz'ın Tahtı Sallantıda! Yargı Dizisinde Yeni Bir Aşk Doğuyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde, Ceylin ve Ilgaz'ın aşkı seyirciyi derinden etkilerken şimdi yeni bir aşk daha doğuyor.

Ceylin ve Ilgaz'ın Tahtı Sallantıda! Yargı Dizisinde Yeni Bir Aşk Doğuyor
Yayınlanma Tarihi : 25 Ocak 2022 19:55

Kanal D ekranında her Pazar akşamı yayınlanan Yargı, tüm hızıyla devam ediyor. Entrika, hırs ve ihanetin tırmanışa geçtiği son bölümler, yeni bir aşk hikayesinin habercisi oldu.

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in paylaştığı Yargı dizisinde, Ceylin'in masumiyetinin ortaya çıkmasının ardından Engin'in katilinin kim olduğuna adım adım yaklaşılıyor. Zaman zaman Ceylin ve Ilgaz arasında şahit olduğumuz aşk ve gurur seyirciyi derinden etkiliyor. Ancak Yargı dizisinin bir diğer önemli karakteri Savcı Pars, karşı karşıya kaldığı durumlara verdiği sakin ve komik tepkileri ile izleyicinin kalbini çalmayı başardı. Son bölümlerde Pars'ın hayatının değişeceğini ve aşk hayatının seyirci karşısına çıkacağı dikkatlerden kaçmadı.

Pars ve Seda Yakınlaşıyor mu?

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Savcı Pars ile Engin'in teyzesi avukat Seda arasında bir aşk doğacak. Geçtiğimiz Pazar akşamı yayınlanan son bölümde, Seda'nın Pars'a onunla ilgilendiğini söylemesi ve onu baştan çıkartmaya çalışması, ikili arasında doğacak aşk haberlerini kuvvetle destekliyor.

Pars'ın Başı Neva ile Dertte

Ancak şu sıralar Pars'ın başı kardeşi Neva ile dertte. Neva'nın geçmişte yaptığı bazı hatalar ve Engin'in katili suçlaması ile şüphe altında olması Pars'ın başını ağrıtacak. Bu nedenle Seda'nın ilgili tavırları Pars'ın gözünden kaçıyor. Gelecek bölümlerde Pars'ın Seda'nın ilgisini fark edeceği ve ikilinin arasından bir aşkın başlamasını bekleniyor. Öte yandan bu durumu fark eden seyirci de Pars ve Seda'yı birlikte görmek istiyor.

Eğer gelecek bölümlerde Pars ve Seda yakınlaşırsa, Ceylin ve Ilgaz'ın aşkına bir rakip doğmuş olacak. Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com