EDHO Oyuncusu Oktay Kaynarca'dan TRT açıklaması! Herkes Şaşkın

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi final yapınca Oktay Kaynarca'nın Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın yer aldığı TRT1'deki Masumlar Apartmanı dizisine katılacağı öne sürülmüştü. Oktay Kaynarca ilk kez konuştu.

EDHO Oyuncusu Oktay Kaynarca'dan TRT açıklaması! Herkes Şaşkın
Yayınlanma Tarihi : 04 Kasım 2021 20:44

6 Sezon boyunca ekranda olan ve 199 bölüm süren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi beklenmedik bir şekilde final yaptı.

ATV'nin yayınlayamadığı dizi mecburen final yaptı.

Oktay Kaynarca'da bir veda açıklaması yapmış ve hayranlarına resmi olarak bu gelişmeyi duyurmuştu.

SOSYAL MEDYA ÇALKALANDI

Bazı haber siteleri Oktay Kaynarca'nın TRT1 ekranlarında yayınlanan Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın da yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisine transfer olduğunu öne sürdü.

Masumlar Apartmanı setinden gelen bilgilerde ise bu iddianın doğru olmadığı bildirildi.

Çok sayıda haber sitesinde yer alan bu iddia bir anda sosyal medyanın da çalkalanmasına neden oldu.

OKTAY KAYNARCA İSYAN ETTİ

Yaşanan bu gelişme üzerine TV100'ün de yayınladığı habere göre Oyuncu Oktay Kaynarca hakkındaki Masumlar Apartmanı iddialarını yalanladı.

Kendisi hakkındaki uydurma haberlere oldukça sinirlenen Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Kopyala yapıştırcılara, tıklanma simsarlarına, uydurukçu sosyal medyacılara, bilmem necilere itibar etmeyin. Bir projeye falan dahil olduğum yok... Benim haberimi benden…” ifadelerine yer verdi.

EZGİ MOLA'DA İSYAN ETTİ

Öte yandan sadece Oktay Kaynarca değil Ezgi Mola'da uydurukçu sitelerin mağdurlarından.

Ezgi Mola hakkında skandal bir iddia ortaya atan haber siteleri Ezgi Mola'nın bacağının koptuğunu öne sürmüşlerdi. Oysa haber tamamen uydurmadan ibaretti. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ezgi Mola gayet sağlıklı olduğunu belirterek bu tarz haberlere itibar edilmemesini de istedi.

İlgili Haberler