Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi İçin FOX'dan Değişiklik Kararı

Kadrosunda Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı ve Gökçe Eyüboğlu gibi isimlerin bulunduğu FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle ilgili beklenmedik değişiklik. kadroya Engin Hepileri'de dahil oluyor.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi İçin FOX'dan Değişiklik Kararı
Yayınlanma Tarihi : 31 Ekim 2021 14:37

FOX ilk kez başarılı bir iş yaparak Evlilik Hakkında Her Şey adlı dizisiyle reytinglerde sıçrama yaptı. Bir hukuk dizisi gibi görünse de genellikle kadına şiddet ve boşanma konuları işleniyor.

Kadrosu ve hikayesi kadar oyuncuların performansı da çok sevildi.

Mucize doktor dizisinden sonra FOX TV ilk kez herkesin ilgiyle izleyebileceği bir diziyi ekrana getirmeyi başardı.

Sert hikayesi diziyi daha heyecanlı bir hale dönüştürüyor. Özellikle Azra karakterine hayat veren Gökçe Bahadır dizideki başarılı performansı sayesinde büyük ilgi görmeye başladı. Deyim yerindeyse diğer oyuncular onun gölgesinde kalıyor diyebiliriz.

Dizideki başroller değil yan karakter bile ilgiyle izleniyor. Evliliklerin iç yüzü ve boşanmaların perde arkasındaki yaşananlar dizide net bir şekilde seyirciye yansıtılıyor.

Ancak diziyle ilgili bazı yeni gelişmeler var. Reytingler istenilen seviyede yüksek değil. Reytingleri artırmak için diziye iki karakter daha dahil olacak. Ünlü iki oyuncuyla anlaşma yapıldı bile. Dizide Sinem Öztürk Uslu'nun Melisa karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Melisa Karakterinin eşi olarak ise başarılı oyunculardan Engin Hepileri'yi izleyeceğiz.

Televizyon gazetesinin derlediği habere göre En son geçen sezon Doğduğun Ev Kaderindir isimli dizide başrolde yer alan Engin Hepileri, etkileyici performansları ile bilinen dikkat çeken bir oyuncular arasında yer alıyor…

Öte yandan Orta Kafa Aşk isimli dijital dizide de yer alan oyuncu, yeni sezonda Evlilik Hakkında Her Şey ile Fox TV’de performansını sergileyecek.

İKİ KARAKTER HİKAYEYİ DEĞİŞTİRECEK

Diziye iki yeni karakterin de gelmesiyle birlikte sadece Azra ve Ailesinin çevresinde geçen hikaye biraz daha genişlemiş olacak. Yayınlanan yeni fragmanda başka davalar da alındığı görünüyor. Çok sayıda yorumcu dizide başka davaların yer almamasını da eleştiriyordu. Senaristlerin bu noktada da bir değişiklik yapıldığı görülüyor.

Kadrosunda Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı ve Gökçe Eyüboğlu gibi önemli isimlerin bulunması diziyi daha da bir izlenir hale getirirken yakışıklı ve başarıl oyunculardan Engin Hepileri'nin de diziye dahil olması önemli bir reyting patlaması yaratabilir.

FOX TV'nin çok sayıda dizisi peş peşe final yapınca elindeki dizileri geliştirmek için tüm fırsatları değerlendirmesi bekleniyor.

Şimdilik Evlilik Hakkında Her Şey dizisini ayakta tutmak isteyen kanal sonrasında da El Kızı dizisi için girişimlerde bulunabilir.

FOX TV'de yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Salı Günleri ekrana geliyor. Karşısındaki rakibi ise Masumlar Apartmanı.. TRT1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanında Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın başarılı performansı yer alıyor. Dizi her bölümde reyting rekorları kırarken FOX TV'nin de Evlilik Hakkında Her Şey dizisini geliştirmek için aldığı bu karar son derece normal.