Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Yeni Ayrılık

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Faruk karakterine hayat veren Cevdet Arıcılar diziden ayrılmıştı. Şimdi de diziden ayrılan isim Yıldırım karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı oldu.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Yeni Ayrılık
Yayınlanma Tarihi : 18 Şubat 2022 19:25

FOX TV ekranında yayınlanan, başrollerini Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece, Sarp Akkaya ve Yiğit Kirazcı'nın paylaştığı, Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde hikayeyi baştan değiştirecek bir gelişme yaşandı.

MF Yapım imzalı, The Split dizisinden uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrol oyuncularından biri olan Yiğit Kirazcı, hikayeye veda ediyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde zaman atlaması yaşanacak. Yapılacak zaman atlaması önemli ayrılıkları da peşinden getirecek. Diziden ilk ayrılan isim, başrol oyuncularından Yıldırım karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı olacak.

evlilik-hakkinda-her-sey-750x375-c.jpg

Azra'nın Hayatında Yeni Bir Sayfa Açılacak

Geçtiğimiz günlerde Evlilik Hakkında Her Şey dizisi oyuncu kadrosuna Barış Kılıç'ın dahil olduğu öğrenilmişti. Barış Kılıç'ın diziye dahil olmasıyla Gökçe Bahadır'ın canlandırdığı Azra karakterinin hayatında bir takım değişikliklerin olacağı iddia edilmişti. Henüz Barış Kılıç'ın hikayeye nasıl dahil olacağı ve hangi karaktere hayat vereceği bilinmiyor. Ancak iddialara göre; Barış Kılıç'ın hayat vereceği karakter ile Azra arasında bir yakınlaşma söz konusu olacak. Öte yandan iddia edilen zaman atlamasında diğer karakterlere neler olacağı bilinmiyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş