FOX dizisinde Resul karakterine hayat veren Fikret Kuşkan'dan kötü haber

FOX TV ekranlarında yayınlanan Elkızı dizisinde Resul karakterine hayat veren Fikret Kuşkan'ın kaza geçirdiği öğrenildi.

FOX dizisinde Resul karakterine hayat veren Fikret Kuşkan'dan kötü haber
Yayınlanma Tarihi : 28 Kasım 2021 22:05

Yıllar önce TRT1 için çekilen Elkızı dizisi bu kez FOX TV için çekiliyor. FOX TV'de yer alan Elkızı dizisinde Ezo'nun babası Resul karakterine ise Fikret Kuşkan hayat veriyor.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Şaşı felek Çıkmazı dizisiyle ünlenen Fikret Kuşkan, FOX TV ekranlarında yayınlanan Elkızı dizisinde sadece 1 bölüm oynamış ardından bu diziden ayrılmıştı. Ancak ana karakter olarak ondan söz edilmeye devam ediyor.

Bugün ajanslara Fikret Kuşkan'la ilgili kötü bir haber düştü. Sputnik'inde geçtiği habere göre Fikret Kuşkan kaza geçirdi.

Evde merdivenlerden düşerek yaralanan Fikret Kuşkan apar topar hemen hastaneye kaldırıldı. Burada gerekli kontroller yapıldı. Fikret Kuşkan'ın geçirdiği kazanın ünlü sunucu Kenan Işık'ın geçirdiği kazayla benzerlikler taşıması endişelere yol açtı.

Gerekli kontrollerin yapılmasının ardından taburcu edilen Fikret Kuşkan'ın bir süre evde dinleneceği öğrenildi.

22 Nisan 1965 doğumlu olan Fikret Kuşkan henüz 56 yaşında.. Fikret Kuşkan bir süredir setlerden uzakta. Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Elkızı dizisinde Resul Bozdağlı karakteriyle seyirci karşısına çıkmıştı..