FOX TV en iddialı dizisine erken final kararı aldı.. Seyirci oh çekti

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Elçin Sangu, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar ve Ceren Moray gibi iddialı isimlerin yer aldığı TV dizisi Yalancılar ve Mumları final yapıyor..

FOX TV en iddialı dizisine erken final kararı aldı.. Seyirci oh çekti
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2021 19:11

Ana haber konusunda zirveden düşmeyen FOX TV dizileriyle ise adeta büyük bir çöküş yaşıyor. Sezona çok sayıda iddialı diziyi yayına vererek başlayan FOX TV umduğunu ne yazık ki bulamadı.

Kanalda yayınlanan çok sayıda dizi ipin ucunda.. En iddialı dizilerinden biri olan Yasak Elma'da bile reytingler iyiye gitmiyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde ise istenen başarı elde edilemedi.

Kanunsuz Topraklar dizisi en iddialı dizilerinden biri olmasına rağmen harcanan milyonlarca liralık dev bütçesi bile diziyi reyting konusunda iyi bir noktaya getiremedi.

Ancak kanalın en iyi uyarlama dizilerinden biri olarak gösterilen Yalancılar ve Mumları dizisi ise erken final kararı alarak adeta FOX TV koridorlarında deprem etkisi yarattı.

Sol Meydan'ın TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş'ın özel haberinden derlediği habere göre FOX TV'deki final kararının perde arkası belli oldu.

Buna göre FOX TV Ekranında yaprak dökümü sürüyor. Elçin Sangu, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar ve Ceren Moray gibi başarılı oyuncuların yer aldığı FOX TV'nin sevilen dizisi Yalancılar ve Mumları 5. bölümde final yaparak ekranlara veda ediyor..

İddialı yönetmenlerden biri olan Koray Kerimoğlu’nun yönettiği Elçin Sangu, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar ve Ceren Moray’ın 4 yakın arkadaşa hayat verdiği dizi beklenen reytinglere bir türlü ulaşamamıştı.

Reyting raporları giderek çöküşe geçince Melike Güner, Feyyaz Duman, İsmail Demirci ve İlker Kızmaz gibi güçlü oyuncuların da rol aldığı dizi 5. bölümde ekrana veda edecek..

Bilindiği gibi Dizinin başta perşembe günü yayınlanması planlanmış ancak daha sonra Uzak Şehrin Masalı final yapınca pazara alınmıştı.

YOUTUBE İZLENMELERİ BİLE DİPLERDE

Oldukça iddialı oyuncuların yer aldığı Yalancılar ve Mumları dizisinin youtube üzerindeki bölümleri bile hiç izlenmemiş görünüyor. Kanalın final kararını gören çok sayıda dizi yorumcusu ise derin bir oh çektiler.

Kanalın final kararını doğru bulduğunu söyleyen çok sayıda yorumcu bu dizide büyük tutarsızlıklar vardı. Gerçekten sığ bir hikaye ile ilerleyen dizi seyirciyi etkilemeyi de başaramadı.

Bir başka yorumcu ise yaptığı değerlendirmede ''Yazık oldu iddialı oyunculara.. Yazık oldu onca emeğe.. Kanal umarız aklını başına alır ve daha mantıklı uyarlamalarla seyirci karşısında olur'' ifadelerine yer verdi..