FOX TV'nin El Kızı Dizisinde Beklenmedik Ayrılık

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Perihan Savaş, Sedef Avcı ve Fikret Kuşkan'ın başrollerindeki El Kızı dizisinde beklenmedik ayrılık..

FOX TV'nin El Kızı Dizisinde Beklenmedik Ayrılık
Yayınlanma Tarihi : 31 Ekim 2021 15:27

El Kızı Dizisi iddialı bir giriş yaptı. Ezo karakteri dizinin artık başrolünden çok ana karakteri haline geldi. Zaten amaçta buydu.

El Kızı dizisinde ise beklenen yakınlaşma gerçekleşti. Harun ve Ezo giderek iyiden iyiye yakınlaşıyor.

Yayınlanan son bölümde baygınlık geçiren Ezo'yu Harun ve annesi evine götürdü. Ezo'ya gözü gibi baktılar. Harun şimdilik Ezo'ya hain emellerle yaklaşıyor olsa da ileride onu çok sevecek.

Ezo ise utangaç tavırlar sergiliyor. Ancak en dikkat çeken gelişme evden çıktıkları anda oldu.

Babannesi Cavidan ve Ali Demir birlikte Ezo'yu almaya gelir. Dizinin en iğrenç karakterlerinden olan Ali Demir büyük bir kabalıkla Harun'a yumruk atar.

Bunun üzerine kısa süreli bir arbede yaşansa da Ezo büyük bir soğuklukla Ali Demir'e haddini bildirir.

Cavidan ise o sırada Harun'un annesi Neriman'ı terslerken Ezo beklenmedik bir şekilde Nermin'e sarılarak babannesine unutulmaz bir şok yaşatıyor.

Bu Harun ve Ezo arasındaki ilk yakınlaşmadır.

AYRILIK KESİNLEŞTİ

Dizide Ezo ve Ali Demir sevgiliydi. Ancak yayınlanacak yeni bölümden fragman geldi. Harun ve Ezo iyiden iyiye yakınlaşıyor. Ezo Büyük bir karar alarak Neriman'ı konağa yemeğe davet ediyor. Cavidan şaşkına dönüyor. Şirkette ipleri Eline alan Ezo yanı başına da Harun'u alıyor.

Dizideki bir başka detaysa Ezo'nun annesinin aslında ölmediğinin ortaya çıkması. Ezo'nun konakta da hiç bilmediği bir kardeşi var.. O kardeşin Resul'dan değil de Komutandan olduğu tahmin ediliyor.

Şimdi herkes 3.bölümde yaşanacakları büyük bir merakla bekliyor. İlk 2 bölümüyle dizide karakterleri tanımıştık. 3.Bölüm itibariyle dizi daha da büyük bir heyecan içerisine girecek. İlerleyen bölümlerde seyircinin tam anlamıyla oturması ve reytinglerin de artacağı tahmin ediliyor.

Her ne kadar ilk 2 bölüm için eleştiriler olsa da Harun ve Ezo'nun yakınlaşmasıyla birlikte dizi çok daha güzel bir hal alacak görünüyor..

Ezo'nun Ali Demir'den ayrılacak olması ise herkesi çok sevindirdi. Ali Demir kendini bilmez dik başlı saygısız bir karakter olarak öne çıkıyor.