FOX TV'nin Kanunsuz Topraklar Dizisinde Ayrılık

Uğur Güneş ile Esra Bilgiç'in başarılı performansıyla ekrana gelen FOX TV'nin Kanunsuz Topraklar dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşandı..

FOX TV'nin Kanunsuz Topraklar Dizisinde Ayrılık
Yayınlanma Tarihi : 02 Kasım 2021 00:06

5 Bölümdür ekranda olan Kanunsuz Topraklar dizisi FOX TV ekranlarında yayınlanan en iddialı dizilerden biri olarak gösteriliyor.

FOX TV bu diziye oldukça yüksek bütçeler ayırdı.

Dizi şimdilik reytinglerde iyi bir sıralama elde edebilmiş değil. Ancak Kanunsuz Topraklar dizisinin ilerleyen bölümlerde çok daha iyi bir sıralamaya gelmesi bekleniyor.

Bir maden kazasıyla başlayan hikaye resmen aşk hikayesine dönmüş durumda. Dizideki Davut karakteri yakışıklığıyla büyük beğeni toplarken Gülfem karakteri ise saf ve duru tarzıyla büyük ilgi gördü.

Açıkçası Davut ve Gülfem'in aşkı Ali Gedik ile Malik'in engellemelerine rağmen tüm hızıyla seyirciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Proje böylesine iyiye giderken beklenmedik bir gelişme yaşandı. TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş yayınladığı haberde Uğur Güneş ile Esra Bilgiç'in başrollerinde yer aldığı FOX TV'nin Kanunsuz Topraklar dizisinin kurucu yönetmeni olan Faruk Teper'in projeden ayrıldığını açıkladı.

Gold Film tarafından FOX için çekilen Kanunsuz Topraklar dizisi oyuncu kadrosu kadar güçlü prodüksiyonu ile de dikkat çekiyordu..

Çarşamba günleri Kuruluş Osman ile Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisine karşı büyük bir reyting savaşı yaşanacak. Kanunsuz Topraklar dizisi hızla iyiye giderken yönetmenin diziye veda etmesi şaşkınlık yarattı.

6.Bölüm sonrasında diziden ayrılması beklenen Faruk Teber'in yerine henüz kimin geleceği ise duyurulmadı.

DİZİ ERKEN FİNALE Mİ GİDECEK?

Geçmişte çok sayıda dizide senarist ve yönetmen değişikliği yaşanmış sonrasında ise erken final kaçınılmaz olmuştu. Şimdi herkes Kanunsuz Topraklar dizisi için de böyle bir durumun yaşanmasından endişe ediyorlar..