FOX TV'nin Yasak Elma Dizisinden Ayrılan Oyuncu Geri Döndü

FOX TV ekranlarında 5 sezondur ekranda olan Yasak Elma dizisinde beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Bir süre önce diziden ayrıldığı belirtilen oyuncunun diziye geri döndüğü ortaya çıktı.

FOX TV'nin Yasak Elma Dizisinden Ayrılan Oyuncu Geri Döndü
Yayınlanma Tarihi : 23 Ekim 2021 21:38

5 sezondur ekranda olan Yasak Elma dizisi fırtınalar estirmeye devam ediyor. FOX TV adeta reyting konusunda Yasak Elma dizisiyle zirveden zirveye koşuyor. Diziyle ilgili ise bazı önemli gelişmeler var.

Geçtiğimiz sezon diziden ayrılanlar olmuştu. Şimdilerde ise diziye yeni oyuncular dahil oldu. O oyunculardan biri de Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil olmuştu.

Canan Karakterini canlandıran genç oyuncunun performansının beğenilmediği öne sürülüyordu. Bu konuda çok sayıda haber yazılıp çizilmişti. Gerekçe olarak ise Senaristlerin Canan karakterine rol yazmaması gösterilmişti. Bu nedenle de Yasmin Erbil'in diziden çıktığı iddia edilmişti. Yasmin Erbil'in dizide rolü az da olsa macerasına devam ettiği ortaya çıktı.

Televizyon Gazetesinin derlemesine göre Aynı zamanda Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in de kızı olan Yasmin Erbil, daha önce bazı sinema filmlerinde yer almıştı ancak Yasmin Erbil dizilerde ilk kez yer alıyor. Yani Yasak Elma dizisi onun ilk macerası..

Öte yandan zaman zaman Sosyal medya paylaşımları ile de gündem olan Yasmin Erbil, Yasak Elma ekibinin birincilik başarısını da kutladığı yemekte gazeteciler tarafından görüntülendi.

Konuyla ilgili açıklamasında Yasmin Erbil, “Çok güzel bir işe dahil oldum, ben çok mutluyum. İlk işim olarak çok şanslıyım. Medyapım bu işe dahil olduğum için şanslıyım” ifadelerine yer verdi.

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Yasmin Erbil, yemekte ekip arkadaşları ile çok eğlendiklerini de belirtti. Oyuncu arkadaşlarının çok cana yakın olduklarını da sözlerine ekleyen çiçeği burnunda güzel oyuncu Yasmin Erbil, kendisine çok yardımcı olduklarını ve şanslı hissettiğini de sözlerine ekledi..

Yasak Elma dizisinden ayrıldığı iddia edilse de Yasmin Erbil yeniden diziye dahil oldu. Bu gelişmenin haber konusu olması sonrası dizinin çok sayıda hayranı ise sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla Yasmin Erbil'in yeniden dizide olmasından dolayı şaşkın olduklarını ifade ettiler.

Zira Yasmin Erbil'in canlandırdığı karakter dizide kilit bir rolü canlandırmıyor.

FOX TV'nin bol Entrika dolu dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisi her pazartesi akşamı saat 20.00'de ekrana geliyor..