FOX TV'nin Yasak Elma Dizisine Kötü Haber! Kalp Yarası Bir İlki Başardı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi ile Show TV ekranlarında yeni yayın hayatına başlayan Üç Kuruş dizisi resmen sarsıldı. ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisi her iki diziyi de ikiye katladı. İşte detaylar...

FOX TV'nin Yasak Elma Dizisine Kötü Haber! Kalp Yarası Bir İlki Başardı
Yayınlanma Tarihi : 03 Kasım 2021 18:00

Pazartesi akşamlarının reyting yarışına Show TV'nin İçerde ve Çukur dizisinin devamı niteliğinde olduğu iddia edilen ve Ay Yapım'ın yapımcılığında yürütülen detaylı çalışmaların ardından yayın hayatına başlayan Üç Kuruş dizisi de katıldı. Büyük bir heyecanla dizi o yarışta sınıfta kaldı. Ancak Pazartesi akşamları yayınlanan FOX TV'nin entrika dolu dizisi Yasak Elma da gözden düştü. Sevilen dizilerin düşmesine neden olan dizi ise ATV'nin Kalp Yarası oldu.

Pazartesi akşamları Show TV'nin yeni dizisi Üç Kuruş'ın rekabete katılmasının ardından beklenen sert mücadele başladı. Geçtiğimiz son iki haftanın birincisi Yasak Elma olurken, daha önce Kalp Yarası her zaman ilk sırada yer alan diziydi.

Bu üç dizi arasındaki kapışma devam ederken bir konuda Kalp Yarası diğer iki diziyi adeta solladı.

Pazartesi akşamı tüm gün boyunca üç dizi içinde sosyal medya platformu Twitter'da binlerce mesaj paylaşıldı. Ve en çok hayranı olan dizi de ortaya çıkmış oldu.

Show TV'nin yeni dizisi Üç Kuruş, 35 bin tweet ile beklenenin altında kaldı. Ancak FOX TV'nin uzun soluklu sevilen dizisi Yasak Elma adeta hüsrana uğradı. Yaklaşık 10 bin tweet ile günün en az konuşulanı oldu. ATV'nin en sevilen dizisi Kalp Yarası ise günün en çok konuşulan dizisi olmayı, 70 bine yakın tweet alarak başardı.

Geçtiğimiz haftalarda da sosyal medyanın en çok konuşulan dizisi ünvanını almayı başaran Kalp Yarası, anlaşılıyor ki bu ünvanını daha da sürdürecek.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler