FOX TV'nin Yasak Elma Dizisiyle İlgili Şaşkına Çeviren Karar..

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin yeni bölümüyle ilgili alınan karar herkesi şaşırttı. Yasak Elma dizisinde inanılmaz şeyler yaşanacak..

FOX TV'nin Yasak Elma Dizisiyle İlgili Şaşkına Çeviren Karar..
Yayınlanma Tarihi : 23 Ekim 2021 18:17

4 Sezondur FOX TV ekranında olan Yasak Elma dizisi için işler yolunda gitmiyor. 5.Sezonda reytinglerde bir yükseliş gözlemlenemedi. Düşüş ise kanal ve senaristi harekete geçirdi. beklenmedik yeni gelişmeler yaşanacak.

Hikaye giderek derinleşirken senaryo bam başka bir noktaya evrilecek. Deyim yerindeyse FOX TV'nin bol tuhaflık dolu dizisi Yasak Elma'da inanılmaz şeyler yaşanacak.

Yasak Elma dizisindeki yaşanacak olan hareketlilikle ilgili bilgileri ise Televizyon gazetesi derledi. Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma rekabet açısından en iddialı dizilerden biri konumunda. Kalp Yarası dizisiyle yarışan Yasak Elma dizisi rakibini tüm kategorilerde geride bırakarak birincilik elde ediyor. Ancak Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Üç Kuruş dizisi bomba bir oyuncu transferi gerçekleştirdi. Yasak Elma dizisindeki Şahika karakterine hayat veren Azerbaycan asıllı ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade'yi transfer etti.

Nesrin Cavadzade , Yasak Elma dizisinde kilit bir karaktere hayat veriyordu. Şimdi rakip dizide yer alacak olması Yasak Elma dizisinin 5.sezondaki başarısına gölge düşürebilir..

Yasak Elma dizisinin reyting savaşı sadece bununla sınırlı kalmayacak. TRT1 Ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi de pazartesi akşamları yayınlanacak. Yani Kasım Ayında Yasak Elma dizisi için inanılmaz şeyler yaşanabilir..

Şimdilerde magazin kulislerinde Yasak Elma dizisinin Kalp Yarası, Alparslan ve Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Nesrin Cavadzade'li Üç Kuruş dizisinin karşısında neler yapabileceği de tartışma konusu oldu.

Tam da bu noktaya diziye yeni dahil olan başarılı oyuncu Murat Aygen’in bir sözü dikkatleri çekti. Gelen bilgilere göre Yasak Elma’nın hem teknik ekibi hem de bazı oyuncuları kutlama yemeğinde bir araya geldiler. Dizinin birinci olmasının ardından yapımcı Fatih Aksoy’un organize ettiği bu yemekte Murat Aygen ilginç bir açıklama yaptı.

Gazetecilerin hikayede yeni bir şeyler olup olmadığını sorması üzerine usta oyunculardan Şevval Sam, “Burası Yasak Elma her an her şey olabilir” çıkışında bulundu.

Öte yandan Yasak Elma dizisinde Doğan karakterini canlandıran Murat Aygen ise, “Bende acayip bilgi var. İnanılmaz şeyler olacak gerçekten, söyleyim mi?” dedikten sonra ekip arkadaşları da hemen sözünü kestiler. Buda dizinin yeni bölümlerinde hikayaye hareket katmak için oldukça değişik şeyler olacağının işareti gibiyfdi.

REYTİNG ZİRVESİNİ KORUMAK İSTİYORLAR

Murat Aygen'in bu açıklamasından anlaşılan tek şey aslında şu. Gerek FOX TV gerekse Yasak Elma dizisinin yapımcıları reyting birinciliğini korumaya çalışıyor. Eğer dizi ekibi yeni dizilerle baş edemezlerse Yasak Elma dizisindeki bu zirve kalıcı olmayabilir

Bu yüzden önümüzdeki bölümlerde anlaşılan o ki Yasak Elma dizisinde inanılmaz şeyler yaşanacak..