FOX'un Yasak Elma Dizisi Bir İlki Başarınca Ortalık karıştı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi reyting zirvesine oynarken Show TV ekranlarında yayına yeni başlayan Üç Kuruş dizisi neye uğradığını şaşırdı.

FOX'un Yasak Elma Dizisi Bir İlki Başarınca Ortalık karıştı
Yayınlanma Tarihi : 02 Kasım 2021 17:08

Yasak Elma dizisi 5.sezonda da iddiasını sürdürüyor. Reytinglerde birinci olan Yasak Elma dizisi FOX TV'nin en başarılı dizilerinden biri.

Dizi ekibi geçtiğimiz hafta birinciliğini de kutlayan bir parti düzenlemişti.

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen’in yer aldığı Yasak Elma dizisi 5.sezon iddiasını tüm hızıyla sürdürüyor.

Dizi sezona düşük reytinglerle başlamıştı ancak senaristler düğmeye basarak diziye heyecan katınca yine reytingler patlama yaptı. Abartılı sahneler sayesinde Yasak Elma zirveye oturdu.

Yasak aşk teması üzerinden işlenen Yasak Elma tam 3 haftadır birinciliği elinde tutuyor.

Dizinin hayranlarının büyük bir ilgiyle Yasak Elma dizisini takip ettiği görülüyor.

118.bölümüyle ekrana gelen Yasak Elma dizisi sadece tüm kategorilerde birincilik elde etmedi. Her kategoride reytingi yükseltti. Yasak Elma hem tv ekranında hem sosyal medyada birinciliğe oturmayı başardı.

ÜÇ KURUŞ GERİDE KALDI

Bir çok haber sitesi Show TV ekranlarında Çukur dizisinin yerine gelen Üç Kuruş dizisinin Yasak Elma'ya final yaptıracak derecede reyting elde edeceğini iddia etmişti.

Ancak Çukur dizisinin yerine gelen Üç Kuruş dizisi reytinglerde iyi bir sıralama elde edemedi ve Yasak Elma'nın gerisinde kaldı.

1 Kasım akşamı ekrana gelen Üç Kuruş iyi bir açılış yaptı ancak FOX TV'nin Yasak Elma dizisinin yüksek reytingler alması nedeniyle sıralamada geride kaldı.

Televizyon gazetesi ise Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin ekrana gelecek olmasıyla birlikte Yasak Elma'nın ikinci dizi olabileceğini öne sürdü.

Reyting raporları neyi gösterecek bilinmiyor ancak Yasak Elma'nın yine zirveye oturacağı düşünülüyor.

Yasak Elma dizisi yeni bölümüyle 8 Ekim 2021 akşamı FOX TV ekranında saat 20.00'de ekrana gelecek