Görenler iki kez daha bakıyor! Ebrar Karakurt'un uzun saçlı hali ortaya çıktı

Ebrar Karakurt kısa saçlı haliyle bilinen bir isim. Ancak son dönemde uzun saçlı haline ilişkin bir fotoğraf sosyal medyayı alt üst etti. Ebrar Karakurt'un uzun saçlı halini görenlerin ilk yorumu ise çok şaşırttı.

Görenler iki kez daha bakıyor!  Ebrar Karakurt'un uzun saçlı hali ortaya çıktı
Yayınlanma Tarihi : 06 Mart 2022 15:47

Ebrar Karakurt son günlerde sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Spor hayatı kadar özel hayatıyla da dikkat çeken Ebrar Karakurt yine gündem olacak bir haberle basının sayfalarının süslemeye başladı. Ebrar Karakurt'un uzun saçlı haline ait fotoğrafları gündem olmayı başardı.

Ebrar Karakurt son dönemin en popüler ismi. Adeta adını altın harflerle Voleybol dünyasına yazdırmış bir isim. Spordaki başarısı kadar özel hayatı da çok merak ediliyor..

A Milli Kadın Voleybol Takımımızın en yetenekli isimlerinden biri olan Ebrar Karakurt son zamanların en çok ilgi çeken isimlerinden birisi.. Şimdilerde İtalya'da yaşayan Ebrar Karakurt adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Henüz 21 yaşındayken adını Tüm dünyaya duyurmayı Başaran Ebrar Karakurt adeta Avrupa'da sahanın tozunu attırıyor. Pembe renkli saçlarıyla dikkat çeken Ebrar Karakurt'un genellikle tüm fotoğrafları ise kısa saçlı.

Bir çok hayranı onu uzun saçlı olarak çok merak ediyorlar.

Fakat yetişkinliğinde uzun saçlı hali neredeyse hiç yok.

En Son Haber adlı site bugün Ebrar Karakurt'un uzun saçlı haline ilişkin bir fotoğraf yayınladı. Fotoğraf bir anda sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı. Oldukça küçük yaşlardan itibaren Voleybola ilgisi olan Ebrar Karakurt'un çocukluk fotoğrafları da araştırılmaya başlandı.

328498-831x1080.jpg

Geçtiğimiz günlerde DW Türkçe'de konuk olan Ebrar yaşam öyküsünü anlatmıştı. Programda Ebrar'ın çocukluk fotoğrafları da gösterilmişti.

İşte sosyal medyayı alt üst eden Ebrar Karakurt'un çocukluk döneminden uzun saçlı fotoğrafı

Ebrar Karakurt sosyal medyada hemen hemen her gün gündem olmayı başarıyor. Kimi zaman sevgilisiyle kimi zamansa başarısıyla gündem oluyor.

Ebrar Karakurt'u her ne kadar hedef alanlar olsa da onu seven büyük bir kitle var. Bu yüzden Ebrar Karakurt herkes tarafından çok merak edilen bir isim.

Şimdilerde İtalya'da olan Ebrar Karakurt'un Türkiye'ye tekrar dönüp dönmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Ancak yakın çevresine göre Ebrar Karakurt'un Türkiye defterine uzun bir süre ara verdiği konuşuluyor.