Güldür Güldür Show'dan ayrılan Ecem Erkek geri dönüyor! Camdaki Kız detayı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Gülcihan karakterine hayat veren Devrim Yakut ile Güldür Güldür Show'da Naime karakterine hayat veren Ecem Erkek ortak projede buluşacaklar.. Projede Ezgi Mola ve Şahan Gökbakar'da yer almıştı..

Güldür Güldür Show'dan ayrılan  Ecem Erkek geri dönüyor! Camdaki Kız detayı
Yayınlanma Tarihi : 05 Kasım 2021 12:51

Ecem Erkek Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show'da Naime karakterine hayat veriyordu. Geniş kitlelere bu karakter sayesinde ulaşmayı başaran Ecem Erkek programdaki en sevilen karakterlerden biriydi.

Milyonlarca kişinin ilgiyle izlediği Ecem Erkek sonrasında da çok sayıda projede yer almıştı.

Öncelerdeki rolleriyle de bilinen Ecem Erkek genellikle başarılı taklit yeteneğiyle ön plana çıkmayı başardı.

9 Sezon boyunca Show TV'de yayınlanan Güldür Güldür Show programında yer alan Ecem Erkek ani bir kararla bu sezon devam etmeyeceğini duyurmuştu. Ecem Erkek'i sevenler bu ayrılığa çok üzülmüşlerdi.

Uzun bir süredir setlerde yer almayan Ecem Erkek iddialı bir projede boy gösterecek!

CAMDAKİ KIZ OYUNCUSUYLA BİRLİKTE

60942b5866a97c614b755757.jpg

Kanal D ekranlarında şimdilerde yayınlanan ve reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisinde Gülcihan karakterine hayat veren Devrim Yakut ve Güldür Güldür Show'un Naime'si Ecem Erkek ortak bir projede boy gösterecekler.

Projeyle ilgili bilgiler veren Gazeteci Birsen Altuntaş , Ecem Erkek ve Devrim Yakut'un yer alacağı bu gösterinin dijital bir platformda yayınlanacağını duyurdu.

Birsen Altuntaş'ın kişisel internet sitesinde yazdıklarına göre Ecem Erkek ve Devrim Yakut Alman formatı Schiller Street’le prensipte el sıkıştılar.

“Schiller Street” formatı şimdiye kadar 20'den fazla ülkede yayınlanarak izlenirlik konusunda zirveye oturmuştu.

Öte yandan söz konusu projenin ilk versiyonunda Şahan Gökbakar, Ezgi Mola, Seyyar Tanrıöğen, Uğur Yücel gibi ünlü isimler de yer almıştı..