Güldür Güldür Show'un Naime'si Ecem Erkek'in ayrılık nedeni belli oldu!

Güldür Güldür Show programında Naime karakterine hayat veren Ecem Erkek'in ayrılık nedeni sonunda belli oldu.

Güldür Güldür Show'un Naime'si Ecem Erkek'in ayrılık nedeni belli oldu!
Yayınlanma Tarihi : 07 Ekim 2021 22:09

Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show'da Naime karakterine hayat veren Ecem Erkek'in yeni sezonda olup olmayacağı çok merak ediliyordu. Ecem Erkek yeni sezonda olmayacağını açıklamış ve hayranları derinden üzülmüştü.

Hayranlarının yoğun isteği üzerine Ecem Erkek bir açıklama yapmış ve ayrılığıyla ilgili kısa bir bilgi vermişti.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Ecem Erkek "Oyunculuk bir yolculuk hem de upuzun . En keyiflisi de durduğun duraklar. Zaten uzun yolculuklarda da öyledir ya dinlenmek için durduğunda oranın havası ,yediğin yemek ,içtiğin çay bambaşkadır . Benim için de Güldür Güldür öyleydi . Harika bir duraktı . Çok eğlendim , arkadaşlarımı çok sevdim . Sizler yaptığım ‘şeyi’ kabul ettiniz ❤️ Şimdi tekrar yola koyuluyorum .Gelecek sezon Güldür Güldür’de olmayacağım . Bir sonraki durakta görüşelim" ifadelerine yer vermişti..

ECEM ERKEK ŞİMDİ NE YAPACAK?

Yeni dönemdeki yol haritası Merakla beklenen Ecem Erkek suskunluğunu Dayı Şov isimli programda bozdu. 12 ayrı projeden kendisine teklif geldiğini söyleyen Ecem Erkek çok yakında bir komedi projesinde yer alacağını duyurdu. Öte yandan Ecem Erkek başlayacağı dizinin mevcut dizilerden biri olmadığını belirterek , bir projeye arkadan dahil olmak istemediğini belirtti. Ecem Erkek'in başlayacağı diziyi herkes merak ederken medya kulislerinde o dizinin Gülse Birsel tarafından yazılan yeni dizi olduğu öne sürüldü.

Yalan Dünya, Avrupa Yakası ve Jet Sosyete dizilerinin senaristi olan Gülse Birsel geçtiğimiz günlerde dijital için yeni bir dizi yazdığının müjdesini vermişti. Ecem Erkek'in de o dizi projesinde yer alacağı öne sürülüyor..