Haluk Levent Yurtdışına Yerleşecekti! Hayalinden Neden Vazgeçti?

Haluk Levent bir süre önce yaptığı açıklamada AHBAP başkanlığını bırakacağını ve yurt dışına yerleşeceğini açıklamıştı. Haluk Levent yeni yaptığı bir açıklamada bu kararından vazgeçtiğini duyurdu.

Haluk Levent Yurtdışına Yerleşecekti! Hayalinden Neden Vazgeçti?
Yayınlanma Tarihi : 08 Şubat 2022 19:12

Uzun bir süredir çok sayıda ünlü isim ardı ardına yurt dışına yerleşiyor. Türkiye'deki işlerini bırakıp yurtdışına gidene ünlüler arasında Can Yaman çok konuşulmuştu. Geçen hafta ise Bürgüzar Korel ile Halit Ergenç'in Londra'ya yerleştikleri ortaya çıkmıştı.

Haluk Levent'in de yurt dışına yerleşme kararı bulunuyordu. Daha önce böyle bir açıklama yapmasına rağmen bu kez o açıklamayı yalanlayan bir açıklama yaptı. Peki Haluk Levent neden vazgeçti? TV100'de yayınlanan haberde Haluk Levent'in yeni kararı belli oldu.

Haluk Levent Fikrini Değiştirdi, Hayranlarına Müjdeyi Verdi

Son yıllarda şarkıcı kimliğinden çok AHBAP Derneği ile adından söz ettiren Haluk Levent, dernek başkanlığını bırakarak müzik kariyeri için yurtdışına gideceğini ve sosyal medya hesabını dernek üyelerine devrederek artık sosyal medyada da yer almayacağını duyurmuştu. Ancak şarkıcı Haluk Levent tam tersi bir açıklamayla hayranlarını sevindiren müjdeyi verdi.

Dilber Ay filminin gala gösteriminde muhabirlerle bir araya gelen AHBAP Derneği başkanı ve müzisyen Haluk Levent, yurtdışına yerleşeceğine dair yaptığı açıklamalar hakkında ilk kez konuştu.

Ünlü müzisyen Levent Yüksek yaptığı açılamada; 'İlk kez açıklıyorum. Bir müzikal yolculuk için 2-3 ay yurt dışına gidecektim. Sonra dönecektim. Ama o kadar spekülasyon oldu, ülkeyi terk ediyor denildi. Ama şimdi burada söylüyorum hiçbir yere gitmiyorum. Müzikal çalışma için belki arkadaşlarım gelecek İstanbul’a. Darmadağın haberler var. Hiçbir yere gitmiyorum' ifadelerine yer verdi.

Peki Haluk Levent Daha Önce Ne Demişti?

AHBAP Derneği başkanı ve müzisyen Haluk Levent geçtiğimi Ağustos ayında, 26 Kasım 2022'de AHAP Derneğindeki görevini yeni isimlere bırakacağını, yurtdışına yerleşerek müzik kariyerine odaklanmak ve kendisine zaman ayırmak istediğini ifade eden bir açıklamada bulunmuştu. Yaptığı açıklamada sözlerini 'Yani 1,5 yıl daha katlanacaksınız bana' diyerek tamamlayan Haluk Levent, bu kararıyla sosyal medyada gündeme bomba gibi düşmüştü.

Kaynak: TV100